2737
2734

مادرشوهری داشتین که ارزوهاتون رو پر پر کنه

مادرشوهر من باهام جنگید خواست که ثابت کنه قدرت اونه و اینطور شد که ارزوهامو نابود کرد

🌷برای ظهور اقا امام زمان صلوات. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خدا بذاره تو سفره خودشو دختراش

ان شالله ... امیدوارم خدا حال دلشو زار کنه مثه من بسوزه ولی نتونه کاری کنه

فراموش کن ، من اصلا فیلم عروسیمو نگاه نمیکنم از دست مادرشوهرم و خاطرات تلخی که برام رقم زد گریه میکنم واسه همین فیلم و برداشتم و خاطراتشو فراموش کردم

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔
2738

آخ آخ من بیچاره هم داشتم

بعد این همه سال هنوز نبخشیدمش اما سعی میکنم بهش فکر نکنم اخه به دوره هایی خیلی اذیت شدم .

اما شکرررر که سوهرم خوبه زندگیم ارومه 

هر وقت یادش می افتم که نذاشت عروسی بگیرم  و هزار تا مراسم دیگه رو برام انجام نداد و بی احترامی میکرد متاسفانه ارزوی مرگش رو میکنم

اما به خدا همیشه رفتارم باهاش متعادل و مودبانه بوده

فراموش کن ، من اصلا فیلم عروسیمو نگاه نمیکنم از دست مادرشوهرم و خاطرات تلخی که برام رقم زد گریه میکن ...

نمیتونم فراموش کنم خیلی تلاش میکنم ولی ی دوساعت خوبم به خودم دلداری میدم ولی یهو می برم  دوباره کارم میشه گریه... دیووونه شدم 

به همسرم گفتم حق نداری بهم نزدیک بشی ... الان ده روزی میشه عصبی شده اونم ولی میخوام مقاومت کنم نزارم بیاد سمتم .... چرا فقطمن باید عذاب بکشم

نمیتونم فراموش کنم خیلی تلاش میکنم ولی ی دوساعت خوبم به خودم دلداری میدم ولی یهو می برم  دوباره ...

گناه شوهرت این وسط چیه؟؟

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔
آخ آخ من بیچاره هم داشتم بعد این همه سال هنوز نبخشیدمش اما سعی میکنم بهش فکر نکنم اخه به دوره هایی ...

دقیقا با منم همین کارها رو کرد .... هرچقد مودبانه رفتار کردم بدتر کرد ... دلم میسوزه من به یه اتلیه رفتن هم قانع بودم حتی سرویس نقره ولی هیچ کاری نکردن 

تازه پیغام فرستاده بچه بیار

نمیتونم فراموش کنم خیلی تلاش میکنم ولی ی دوساعت خوبم به خودم دلداری میدم ولی یهو می برم  دوباره ...

اخه چرا ؟؟همسرت  چرا؟؟؟

اتفاقا برعکس عمل کن یعنی با همسرت بگو بخند دیت تو دیت هم بربن اونجا تا دلت خنک بشه

حتما ارایش هم بکن با لباس نو خخخخخ

خیلی حیاین به اینا

گناه شوهرت این وسط چیه؟؟

حرفشو گوش کرد ... بهش گفتم یه اتلیه بریم به لباس بپوشم همین .... خودش راضی بودا اومد گفت مادرم میگه نه

2706