2733
2739

لطفا از علائمتون بگید یااینکه روزچندم بیبی چک زدید؟

برای تمام رنج های که میبری صبرکن.صبراوج احترام به حکمت خداست.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

درد پریودی زیاد داشتم یه روزشم هفته دوم بود فکر کمر درد شدید  بی بی چک اصلا نزدم چون استرس داشتم 

۱۴ انتقال ازمایش دادم 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
درد پریودی زیاد داشتم یه روزشم هفته دوم بود فکر کمر درد شدید  بی بی چک اصلا نزدم چون استرس داشت ...

ممنون که جواب دادی خدا برات حفظش کنه.منم فقط دردپریودی دارم البته کم.روز11میشه امروز

ممنون که جواب دادی خدا برات حفظش کنه.منم فقط دردپریودی دارم البته کم.روز11میشه امروز

ممنون

انشاالله خدا دل شما رو هم شاد کنه بحق حضرت زینب ❤

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

امروز ازمايش داري ابجي ؟ 

خدارو قسم ميدم به امام حسين 

جواب گرفته باشي....

لطفا منو خبرکن...

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...
2740
امروز ازمايش داري ابجي ؟  خدارو قسم ميدم به امام حسين  جواب گرفته باشي.... لطفا منو خبر ...

عزیزم بببی چک گذاشتم امروز.منفی شدروز14انتقالمه

عزیزم بببی چک گذاشتم امروز.منفی شدروز14انتقالمه

ازمايش کي ميدي ؟

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...
ممنون انشاالله خدا دل شما رو هم شاد کنه بحق حضرت زینب ❤

منم امروز روز پنجمه انتقالمه جنین 5روزه، خیلی درد پریودی دارم و گر گرفتگی، دقیقا قبل از پریود همینجوری میشم ولی الان 25 سیکلمه نمیدونم چرا اینجوری شدم😔

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
منم امروز روز پنجمه انتقالمه جنین 5روزه، خیلی درد پریودی دارم و گر گرفتگی، دقیقا قبل از پریود همینجو ...

چند تا جنين انتقال دادي ؟حامله اي شايد شنيدم جنيناي پنج روزه بهتر ميگيرن 

چند تا جنين انتقال دادي ؟حامله اي شايد شنيدم جنيناي پنج روزه بهتر ميگيرن 

سه تا

خدا کنه، بار سوممه انتقال میدم ولی اولین باره جنین 5روزه انتقال دادم

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
سه تا خدا کنه، بار سوممه انتقال میدم ولی اولین باره جنین 5روزه انتقال دادم

اگه سه تا باهم بگيره واي چ باحال

2706