2733
2734
عنوان

ضد آفتاب ژوت کسی داشته؟

10806 بازدید | 9 پست

سلام.من پوستم چربه میخام بدونم کسی استفاده کرده ؟بعدمن پوستم گندمی روشنه نمیدونم کدوم رنگشو بخرم  که روپوستم خوب بشینه

اگه راهنماییم کنیدممنون میشم  دوسیا  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ژوت خوب نیس نخر 

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
2731

منم پوست چربه هر چی میزدم حتی واسه پوست های چرب جوش دار بدون رنگ بازم جوش میزد

حتی گرون ترین مارکا ویشی و بایودرما..بازم جوش میزد

اخرشMQ گرفتم ک فوق العادس بی نظیره انگار ن انگار کرم زدی ب پوستت مث اب جذب میشه

همه چرخش من رو مدار توئه
2740
منم پوست چربه هر چی میزدم حتی واسه پوست های چرب جوش دار بدون رنگ بازم جوش میزد حتی گرون ترین مارکا ...

من پوستم چربه ولی جوشی نیست.با اینکه زیاد هم ضد آفتاب استفاده نکردم  پوستم خوب مونده نسبتا فقط یه آبرسان برا پوست چرب میخام که اونم هر کی میدونه بگه ممنون میشم.ضد آفتاب هم دوس  دارم یه چیزی بزنم که پوستمو بپوشونه طبیعی هم باشه.مث کرم پودر ضرر نداشته باشه  

میشه علتشو بگی؟

خوب نبود پوسته پوسته میکرد تیره میکرد  یه چیز داغونی بود کلن اصلن خوشم نیومد

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ.