2737
2734

انشالله که مثبته

دوست عزیز من اگه یاد بگیری تو مسائلی که به شما مربوط نیست قبل اعلام وجود به خودت بگی*به من چه * دیگه کسی بهت نمیگه **به  تو چه**. یادبگیر خودت احترام خودت و نگهداری ☺️من از سال ۸۷ اینجا عضوم کاربریم {کیاناز} بود و از سال ۹۴ نیامدم و الانم کاربریم و پس نمیده ،نی نی یار هم جواب نمیده😐😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بارداری و مبارکه... عکسشو بزار

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگیم اکنون اورا حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقت شریک شده ام👣 ندیده دوستش دارم😍و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم  
2728
2738

چندروز از پریت گذشته؟ 

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگیم اکنون اورا حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقت شریک شده ام👣 ندیده دوستش دارم😍و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم  
نمیشه اعتماد کرد هم من هم دختر خالم استفاده کردیم میگفت منفی ولی هر دو باردار بودیم.شانسیه به نظرم.

واااااااای نهههههه😱

من دیروز بعدازظهر زدم منفی شد

ولی خبری از پریود نیست😭😭😭😭

میترسم

بارداری و مبارکه... عکسشو بزار

خط c كه باردارى رو نشون نميده عزيزم. چون با تاخير و كمرنگ ظاهر شد نميدونم بهش اعتماد كنم يا نه. يعنى نميدونم واقعا منفيه يا بى بى چك مشكل داره 

خط c كه باردارى رو نشون نميده عزيزم. چون با تاخير و كمرنگ ظاهر شد نميدونم بهش اعتماد كنم يا نه. يعنى ...

ببخشید من اشتباه کردم فک کردم cبارداریه  پس بیبی چکت ایراد داشته