2733
2739
عنوان

ادرار كردن در ملا عام

| مشاهده متن کامل بحث + 31180 بازدید | 127 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم😐 مگه تو بیابونی😐اینهمه پارک

حالب ریلکسی خانواده ش و خجالت نکشیدن خودش بود😣😶

(2020/02/02) = من ملکه آبی پوش آتلانتا، ملکه    (آرامش ،علم ،عشق ، ثروت ، خوشبختی و سلامتی)   هستم. خدا رو شکر در تاریخ  (2020/02/02)   با همسرم در هستیم. خدا رو شکر که همسرم بورسیه ازدانشگاه استنفورد دریافت کرد...شکرت خدایا (2020/02/02)... 🍀🍀     👸✌

حال جدا از بحث هاي شرعي و تبعات اجتماعي واقعا بهداشت محيط رو تحت تاثير قرار نميده؟ 

واقعا فكر ميكنم نياز هست كه يه فرهنگ سازي بشه همه در زمينه ١- افزايش دستشويي عمومي 

٢- برنامه ريزي درست مخصوصا در سفر  

٣- تحمل كردن 

من در خصوص افراد بيمار حرفي ندارم 

2728
کاملا درسته ولی یه بچه دو ساله که نتونه خودش رو تو خیابون کنترل کنه باید چیکار کرد؟! یا مثلا تو جاده ...

فکر کنم وقتی چنین احتمالی هست بچه رو پوشک میکنن!یا بالاخره یه جایی پیدا میشه دیگه مگه اینکه وسط بیابون باشن

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
چند روز پیش یه خانم تو خیابون کنار جوب و رو به خیابون تو جوب استفراق میکرد😐 حالم بد شد خواستم ...

البته میبینی یک هو حالش بد شده فرصت چرخیدن نداشته....

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
2738
کاملا درسته ولی یه بچه دو ساله که نتونه خودش رو تو خیابون کنترل کنه باید چیکار کرد؟! یا مثلا تو جاده ...

عزیزم اگر دختر باشه بچه شون چی کار میکنن ؟در مورد پسرم همینطور .من به شخصه قبل بیرون رفتن بچه هارو میفرستم سرویس حتما .تو مکان های عمومی هم که مسجد وسرویس مغازه ها هست .بعدم تو جاده هر چند ساعت نگه میداریم وهمه سرویس میرن حتما والسلام

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام‌‌‌‌‌‌                                   یا رادَّ ماقَدْفاتَ : عمرهایبه سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!میشه برامون یک صلوات بفرستین زودتر خونه ی حیاط دار بزرگ بخریم

استارتر منم یکی دو باری که دیدم البته بچه با خودم فکر کردم محیط آلوده میشه و....

ولی یه بار یه گربه دیدم که جیش کرد رو زمین و تو جاده سگ رو دیدم که جیش میکرد

از طرفی تو شهر هم دیدم که تو جوب کارشونو میکنن ( البته بازم آدم بزرگ ندیدم) میبینم که کلی موش فاضلاب که هزار بار کثیفتر از جیش آدمه میان و میرن

پس به نظرم بحث آلودگی منتفیه

عادت دارن لابد😂

قطعا😂

(2020/02/02) = من ملکه آبی پوش آتلانتا، ملکه    (آرامش ،علم ،عشق ، ثروت ، خوشبختی و سلامتی)   هستم. خدا رو شکر در تاریخ  (2020/02/02)   با همسرم در هستیم. خدا رو شکر که همسرم بورسیه ازدانشگاه استنفورد دریافت کرد...شکرت خدایا (2020/02/02)... 🍀🍀     👸✌
حال جدا از بحث هاي شرعي و تبعات اجتماعي واقعا بهداشت محيط رو تحت تاثير قرار نميده؟  واقعا فكر ...

همون راه اول ات درسته..ولی خیلی جاها واقعا نیست...حتی دسشویی مسجدها فقط موقع نماز باز ان...

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
یه جیز دیگه شوهر خاله م خیلی ام مرد محترم و موجهیه بنده خدا دیابت شدید داره هر ۱ساعت ۲ ساعت بااااااا ...

من در خصوص افراد بيمار توجيه هستم اما در خصوص ديگر افراد بود

جایی که دستشویی نیست آدمیزاد مجبوره پشت سنگ و تپه ای و درختی کارش رو بکنه

اینکه دیگران متوجه بشن و ببینن خیلی زشته دیگه 

ولی از نظر بهداشت که میفرمایید مثلا ادرار آدم وسط دشت و دمن با ادرار حیواناتی که اونجا هستن فرقی نداره که بخواد روی بهداشت جامعه تاثیر بذاره

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
من در خصوص افراد بيمار توجيه هستم اما در خصوص ديگر افراد بود

👍👍👌

از کجا معلوم همون تعداد کمی که دیدید از این نوع نباشن شاید بیمارن واقعا و اگه نباشن واااقعا کارشون هیچ توجیهی نداره و خیلی زشته

2706