2737
2734
عنوان

ادرار كردن در ملا عام

| مشاهده متن کامل بحث + 31174 بازدید | 127 پست
وا😕

من تو اتوبوس بودم کل اتوبوس فحش میدادن به مرده ،،،این مدل رو ندیده بودم !!

(2020/02/02) = من ملکه آبی پوش آتلانتا، ملکه    (آرامش ،علم ،عشق ، ثروت ، خوشبختی و سلامتی)   هستم. خدا رو شکر در تاریخ  (2020/02/02)   با همسرم در هستیم. خدا رو شکر که همسرم بورسیه ازدانشگاه استنفورد دریافت کرد...شکرت خدایا (2020/02/02)... 🍀🍀     👸✌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه بار از پنجره دانشگاه چند سال پیش  بیرون و نگاه می کردم دیدم یه اقاهه به زور میخواد اینقدر چیز و بکشه که عین شلنگ  تو سطل کنار خیابون.جیش کنه

بنده خدا خیلی بهداشت و رعایت می کرد نمیخواس روزمین جیش کنه😂😂

خسته ام , از مردمی که به بهشت ایمان دارندولی عجیب از مرگ می ترسند!
احتمالا بچه همون مادرایی هستن که کنار خیابون و ماشین و کوه و طبیعت بچه رو سرپا میکنن!!!!یه چیزایی با ...

کاملا درسته ولی یه بچه دو ساله که نتونه خودش رو تو خیابون کنترل کنه باید چیکار کرد؟! یا مثلا تو جاده که هنوز به جایی نرسیدن که wcباشه؟! 

2731
2738

والا ما تو راه شمال بودیم یه ماشین پسر اوندست وایسادی بود پسره رو به همه ماشینا انداخته بود بیرون داشت دستشویی میکرد میخندید دوستام کنارش هرهر کرکر میکردن یعنی قشنگ همه دیدنش بزرگم بود بیست و سه وچهارسالش بودخرس گنده...خاکتوسرش

چه حالی میده....یکی و انقدر دوست داشته باشی که بقیه بهت حسودی کنن❤😘
کاملا درسته ولی یه بچه دو ساله که نتونه خودش رو تو خیابون کنترل کنه باید چیکار کرد؟! یا مثلا تو جاده ...

خواهر سوهر خاک بر سر من تو ماشین زیر چیز بچه اش لیوان یبار مصرف میذاره🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢خدا شاهده بچه هه خجالت میکشه نمیکنه گریه میکنه ۲ سال و نیمشه .ینی اون میفهمه مامانش نمیفهمه ها

من شنیدم خیلی ها که راننده هستند مخصوصا بطری تو ماشین دارند😕

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

☹☹☹☹اول صبحی مستفیض شدیم قشنگ

غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هرهری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند.جلال در این باره میگوید:«آدم غرب‌زده هرهری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری است.آدم غرب‌زده، شخصیّت ندارد.چیزی است بی اصالت. خودش و خانه‌اش و حرف‌هایش،بوی هیچ چیزی نمیدهد. بیش‌تر نماینده‌ی همه چیز و همه کس است.آدم غرب‌زده، معمولاً تخصّص ندارد، همه کاره و هیچ کاره است؛ امّا چون به هر صورتی درسی خوانده و کتابی دیده و شاید مکتبی، بلد است که در هر جمعی، حرف‌های دهن پر کن بزند و خودش را جا کند. شاید هم روزگاری تخصّصی داشته؛ امّا بعد که دیده است در این ولایت تنها با یک تخصّص نمی‌توان خر کریم را نعل کرد، ناچار به کارهای دیگر هم دست زده است. عین پیرزن های خانواده که بر اثر گذشت عمر و تجربه‌ی سالیان، از هر چیزی مختصری می‌دانند و البتّه خاله زنکی‌اش را.(کتاب بخون دوست عزیز،کتاب بخون)من نمیتونم به همه ی عقاید احترام بذارم،چون احترام به عقاید پوچ و بی ارزش در واقع توهین به شعور خودمه

خیلی روی این مسائل زوم نکن که دچار وسواس فکری میشی.

یه مدت اینقد به این مسئله بهداشت فکر کردم که وسواس فکری گرفتم چیزی نمونده بود به جنون برسم😑

از آب تو لوله بگیر که از کجا میاد و چه ساده تصویه میشه تا گیاهایی که میخوریم و کودش یا حیوانیه یا انسانی🙄

تنها موجودی که صداقت در گفتارش صحّت داشت، پینوکیو بود😐🙄
2706