2733
2734
عنوان

چه مغازه ای بزنم

360 بازدید | 14 پست

سلام دوستان بنظرتون تویه شهرکوچیک بادرامد۱۰یا۱۵میلیون چه مغازه ای میشه زد که درامدداشته باشه بگیره من همسرم توپیکه تواین هوای سردخیلی سخته میخوایم یه مغازه بزتیم ولی نمیدونیم چی بزنیم درامدداشته باشه اها راستی درامداینترنتی چیزی هم بلدبودین بگین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

تو این دوره با این گرونی با ۱۵ تومن بقالی هم نمیشه اونکه سوپریه داداش من دوماه پیش با ۳۰۰ میلیون ی سوپری زد حالا باز میگه جنسام کامل نیست جنس خارجی کم آوردم وفلان 

السلام و علی الحسین😍😍😍
چقدرسرمایه میذازن تخصص میخواد؟

پدرم که کارشون لوله و اتصالات

همسرمم ارشد تاسیسات دارن

ب عنوان شغل دوم 

فک کنم نزدیک ۷۰۰ تومن جنس قراره بیارن

آرزوییم این است آنقدر سیربخندی که ندانی غم چیست ❤
همسرمنم با پدرم میخان نمایندگی پکیج و اتصالات بگیرن پر درامد

نمایندگی گرفتین؟ کارتون گرفت؟ 

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍
2706