2733
2739
عنوان

وصل شدن نت با پرو کسی

1398 بازدید | 51 پست

این پرو کسی یا v p n که از طریق تنظیمات گوشی هست کسی بلده؟ من میدونم کدوم قسمت تنظیمات باید برم اما اینکه چی وارد کنم نمیدونم

کسی بلده بگه لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فهمیدی ب منم بگو 

خدا لعنتشون کنه این همه هزینه کردم بسته خریدم دوروز دیگم تمومه بعد مگه این اسکولا جوابگو هستن 

دوست عزیز تبادل نظر کن ولی لطفا نظرت و بهم تحمیل نکن چون من بیماری ای دارم ک‌ کشش اعصاب خوردی ندارم یوقت یه چیزی میگم ب دلت میگیره .....با تشکر
کشتن مارو  چرا وصل نمیکنن

هی میگن تا 2روز دیگه هی میگن امشب ولی وصل نمیشه که نمیشه

گناه ما چیه با نت گوشی میایم چرا وای فای اول وصل شد ولی نت هنوز قطعه

موقعی که میخواستن قطع کنن همه رو تو 1دقیقه قطع کردن الان میخوان وصل کنن دق آوردن هی اول وای فای بعد قول و وعده وعیدِِ چند روز دیگه

همینجوری دارن مارو میپیچونن

2738
https://t.me/proxy?server=8.1.mizan.in&port=443&secret=dddddeaeb6eab7e27960df1a68c1a2c7 : ht ...

خب اینک بازنمیشه 

اولین بارک استخاره کردم نیت کردم وبعدقرآنوبازکردم دیدم نوشته یِس گفتم بابادمتگرم خیلی واضح گفتی 😃بعدهاتومدرسه فهمیدم یاسین بوده😐

توروخداااااا واسه اینستا هم‌بدید😭😭😭😭🙏🙏🙏💔

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
در قسمتی که پیام هات رو ذخیره میکنی کپی کن بعد بزن روش تا وصل بشی

من تل ندارم واس وات نداری؟

اولین بارک استخاره کردم نیت کردم وبعدقرآنوبازکردم دیدم نوشته یِس گفتم بابادمتگرم خیلی واضح گفتی 😃بعدهاتومدرسه فهمیدم یاسین بوده😐

بزاريد بهتون ياد بدم

اين پروكسي هايي كه دوستان ميزارن رو اول از اينجا كپي كنيد.معمولا چندتا پشت هم تكرار شده كه همون يكيش رو كپي كنيد كافيه.بعد بريد توي تلگرام قسمت پيام هاي سيو شده يا مثلا تو يه صفحه اي مال دوست يا يه فردي اونجا پيست كنيد.بعد بزنيد روش رنگش ابي ميشه و خودبخود وصل ميشه به صورت خودكار اطلاعاتش ميره تو قسمت پروكسي نيازي نيست چيزي جايي شما درج كنيد

فقط از اينجا كپي كنيد تو يه صفحه اي از تلگرام حالا هرجاش

2706