2733
2739
عنوان

آخه چرا بلد نمیشم؟😣😭

184 بازدید | 23 پست

چرا ریاضیم انقد باید ضعیف باشه که درصد حساب کردن رو بلد نشم؟

متوجه نمیشم چجور باید پیدا کنم

وقتی سرچ میکنم میخونم بیشتر گیج میشم😩😩

ریاضی ازت متنفرم جییبیغ

کسی مثل من هست؟

اگر هم درصد پیدا کردن رو بلد هستید بمنم بگید ثواب داره😊😁

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

میخوای بفهمی مثلا ۴۰تومن ۳۰ درصدش چقدر میشه؟؟؟پیش خودت ۴ رو در ۳ ضرب کن میشه ۱۲..پس جواب میشه ۱۲۰.....یا مثلا ۷۰ درصد ۴۰ تومن....۷ رو در ۴ ضرب کن ۲۸ پس میشه ۲۸۰

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂
2731

این روشی ک من گفتم خیلی ساده هس فقط ضرب هس‌ک  رانت متوجه میشی

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂

فرض کن میخوای ۲۰ درصد هشتاد هزار تومنو به دست بیاری

باید ۸۰ رو ضربدر درصدی که میخوای به دست بیاری یعنی ۲۰ کنی تقسیم بر صد 

همین فرمولو برا بقیه اعداد به کار ببر 

حتی دستگاه پرس فولاد هم نمیتونه به اندازه ی حرف زور فشار بیاره به آدم .... 
2738
سال چندمی؟

سال چندم؟😰😭😰😭

خیر سرم یه بچه هم دارم  خخخ

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
فرض کن میخوای ۲۰ درصد هشتاد هزار تومنو به دست بیاری باید ۸۰ رو ضربدر درصد یعنی ۲۰ کنی تقسیم بر صد&n ...

من میگم ۸در ۲ ضرب بشه میشه ۱۶ پس میشه ۱۶۰۰۰تا 

سال چندم؟😰😭😰😭 خیر سرم یه بچه هم دارم  خخخ

اونی ک گفتم رو خوندی؟

میخوای بفهمی مثلا ۴۰تومن ۳۰ درصدش چقدر میشه؟؟؟پیش خودت ۴ رو در ۳ ضرب کن میشه ۱۲..پس جواب میشه ۱۲۰... ...

حالا برعکسش هم می‌خوام بدونم 

مثلا قیمت ۷۰ هزار تومان هست با ۲۰ درصد تخفیف مثلا

قیمت اولیه چند بوده؟

2706