2737
2739

سلام بنظرتون چه قدر احتمال داره پدری که اعتیاد داره . پسرش معتاد بشع وقتی بزرگ بشه . 

همسرم اعتیاد داره مدت زیادی سالهااعتیادش علنی بود تو خونه بساط داشت . اماا چند سالی میشه پنهون میکنه اعتیاد داشته . با همسرم اختلاف زیادی دارم و بینمون فاصله هست . 

به جدایی فکر میکنم اما از اینکه پسرام دست هم چین پدری بمونن و چه بساایندشون تباه بشه به دام اعتیاد گرفتار بشن میترسم حالا بماند سختی های زیادی هم باید متحمل بشن . 

خودم هم فعلا نمیتونم مستقل بشم و سرمایه ندارم حمایت خانواده ام رو هم ندارم که بتونم بچه هام حمایپت کنم ازش بگیرم . فعلا مجبور شدم سکوت کنم و زندگی کنم حالا به اجبار م شده . اماخوب بلاخره هر چقدر م پنهون کنه اعتیادشو رو باز  بچه ها میفهمن وقتی مدام در حال چرت زدن هست . 

پسر کوچکم چند باری جلو دیگران از دهنش پریده که بابام متادون و قرص میخوره فلان . در هر صورت  هم چین پدریالگوی بدی هست اما نبودن خودم سپردن بچه هام بهش نگران کننده است همش دغددغه اینو دارم فردا اینده پسرام مثل باباشون نشه . 

اللهم اغفرالی الذوب التی تحبس الدعا 

😞😞😞😞

دوست عزیز من اگه یاد بگیری تو مسائلی که به شما مربوط نیست قبل اعلام وجود به خودت بگی*به من چه * دیگه کسی بهت نمیگه **به  تو چه**. یادبگیر خودت احترام خودت و نگهداری ☺️من از سال ۸۷ اینجا عضوم کاربریم {کیاناز} بود و از سال ۹۴ نیامدم و الانم کاربریم و پس نمیده ،نی نی یار هم جواب نمیده😐😕

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
معمولا نمیشه چون یه آینه عبرت جلو چشاشه

اما من برعكس حرف شمارو خيلي جاها ديدم 

انشالله ك خدا به شما و بچه هات نظر كنه و صالح و سالم باشن

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

نه عزیزم مطمئن باش پسرات از زندگی باباشون عیرت میگیرن و طرف این چیزا نمیرن

مَن به قربانِ خدا..! چون که مَرا غمگین دید ..بَهرِ خوشحالیِ مَن در دِلَم انداخت تو را...؛                    الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم
2738

شرایط محیط واقعا اثر میذاره اما ممکنه برعکس باشه.یعنی پسرای شما وقتی بزرگتر شدن و فهمیدن اعتیاد چیه شاید از اعتیاد دوری کنن.خدا نکنه بهش گرفتار بشن.دعا میکنم تو و پسرات سالم و در امان زندگی کنین در پناه حق

برام صلوات میفرستین که مشکلم حل شه؟😢😢😢توروخدا

ببین پدرشوهر.دایی عموها وبعضی از فامیلای شوهرم معتادن.ولی شوهرم وبرادرش و پسرعموهاش سالمه سالمن هیچوقتم دوست ندارن بکشن 

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 

یا انقدر باید روابط احتماعیت خوب باشه 

رفتارت خوب باشه با بچه هات در مورد اعتیاد و عواقبش حرف بزنی که اونا متوجه بشن

یا اگه حال روحی خودت بخاطر شرایطت بده 

سخت میشه ...

دوست عزیز من اگه یاد بگیری تو مسائلی که به شما مربوط نیست قبل اعلام وجود به خودت بگی*به من چه * دیگه کسی بهت نمیگه **به  تو چه**. یادبگیر خودت احترام خودت و نگهداری ☺️من از سال ۸۷ اینجا عضوم کاربریم {کیاناز} بود و از سال ۹۴ نیامدم و الانم کاربریم و پس نمیده ،نی نی یار هم جواب نمیده😐😕
2706