2737
2739
عنوان

نظام مهندسی

| مشاهده متن کامل بحث + 19911 بازدید | 91 پست
اهان.شوهرم میگه دومااه جدی بخونی حتما قبولی 

من بچه کوچیک دارم اگر وقتت ازاده اره دو. ماه کافیه ولی از الان بخون این بسته مهندس کریمی خیلی قشنگ توضیح میده پیشنهاد. میکنم بگیرش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بچه کوچیک دارم اگر وقتت ازاده اره دو. ماه کافیه ولی از الان بخون این بسته مهندس کریمی خیلی قشنگ ت ...

منم بچه کوچیک دارم اره ازالان باید شروع کرد چون ما وقتمون پره .جدی تسته چیه ؟؟

2728
چه سالی؟؟؟ گرایشتون؟

۹۵ اون موقع کارشناسی ام تمام کرده بودم شرکت کردم گرایش قدرت 

خدا جونم عاشقتمممم💗💗💗بهترین هارو بهم دادی 🤩🤩🤩ممنونم برای همه چیزهایی که لایقشون حتی نبودم اما بهم دادی 💜
مشخص نیست یکی از مسئولین برگزاری گفته اسفند دوباره بزگزار میشه اما طبق روال سال های قبل اردیبهشت میگ ...

اخه من رفتم نظام اصفهان گفتن اسفنده قانونش اینه شش ماه از زمان ازمون قبلی گذشته باشه 

2740
اخه من رفتم نظام اصفهان گفتن اسفنده قانونش اینه شش ماه از زمان ازمون قبلی گذشته باشه 

نمیدونم من توی دوتا گروه مهندسی ام یکیشون. میگه اسفند  یکیشون میگه اردیبهشت  ولی شما از الان شروع کن

استارتر عزیز قبلش خوب تحقیق کن ببین اگه به دردت می خوره بشین بخون والا عمرت رو هدر نده. شوهر من پایه ...

والا شوهر من پایه سه عمرانه یک یک و. نیم در. ماه داره پایه یک اینجا که توی هفت تومن درامد دارن خواهرم

2706