2733
2734
عنوان

نظام مهندسی

| مشاهده متن کامل بحث + 19890 بازدید | 91 پست

سلام من دوره مهر ماه رو شرکت کردم همین امسال سوالاشم یکم سخت بود . من داداشم دوره قبلش گذروند تو دوتا دوره شرکت کرد. برای آمادگیش. قبول شد. اکثر سوالاتش از مقررات ملی ساختمان بود. باید یا خیلی خوب بخونی از قبل یا اینکه مثلا با سوالاتش و نحوه جوابش آشنا بشید.  من نه تو دوره شرکت کردم نه قبول شدم چون اصلا نخوندم و کلاس نرفتم. اگه به نظرم کلاس آنلاین برید صد در صد قبولید سوالاش پیچیده خیلی نیست نیاز به یکم تکنیک داره . من دوتا دوره رو بهتون پیشنهاد میدم، 

دوره آمادگی آزمون نظام مهندسی مکانیک

دوره آمادگی آزمون نظام مهندسی برق

سلام . داداش من شرکت کرده بود مهر 1402 زیاد نخوند فقط 2 ماه فشرده خوند البته تو یه دوره آمادگی هم شرکت کرد. گفت بیشتر از مباحث مقررات ملی ساختمان اومده. رشتش برق بود از مبحث 13 و نشریه 110 سوال زیاد اومده بود. البته من نمیدونم دقیقا رشته تون چیه ولی یه پست میفرستم بخونیدش. اگه رشتتون برق و مکانیکه. آمادگی آزمون نظام مهندسی برق و آمادگی آزمون نظام مهندسی تاسیسات مکانیک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘