2733
2734
عنوان

آهای عشق خوشکلم

143 بازدید | 12 پست

با تو حله مشکلم

من بی تو دیوونه میشم

کاش میموندی همیشه پیشم

آهای عشق خوشکلم

خیلی زیباس این آهنگ...یه تیکه از آهنگی ک خیلی براتون زیباس بنویسین لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آهای خوشگل عاشق😆

تیکر بارداری نیست                                                                                                  این آخرین فرصته                                                             شُد شُد،نشد رهاش میکنم 
2728
اینم زیباس 

آهنگ مورد علاقم نیست ولی متنتو خوندم یادش افتادم

تیکر بارداری نیست                                                                                                  این آخرین فرصته                                                             شُد شُد،نشد رهاش میکنم 
2738

چه زیاد شده فاصلمون 

غرورمون عشقو گرفت ازمون

یعنی هنوز عاشقمی یا عوض شدی

میخوام بپرسم نمیچرخه زبون

چه روزایی که خوب بودی بام

حرفای قشنگی میگفتی برام

هنوز همون دوست دارمات روی قولشه

هستی رو حرفی که گفتی برام

❤❤❤❤❤❤

عاشقشم اسم خوانندشم زیبا رحیمی

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
آره شبیه هستن...آهنگ مورد علاقتون چیه؟

اهنگی نیست که بگم فقط همین 

خواننده مورد علاقم سیروانه