2737
2734
عنوان

یک سوال زنانه و اورژانسی

474 بازدید | 38 پست

سلام خانم‌ها شبتون بخیر،

سوال داشتم،اینکه من تقریبا یک ماهه که قرص جلوگیری مارولین استفاده میکنم برای برطرف کردن کیست ،هفت تا دونه مونده تا این بسته تموم بشه،

میخواستم بدونم اگه رابطه محافظت نشده داشته باشم باید از قرص اورژانسی هم استفاده کنم یا احتیاجی نیست؟

ممنون میشم هرکدومتون اطلاع داره بگه چون واقعا نگرانم

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰
گفتی اورژانسی من آژیر کشان اومدم تو تاپیکت😂😂😂

عزیزم لطف کردی چون واقعا اورژانسیه برام!

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه عزیزم مشکلی نیست مارولین هم مثل بقیه قرصای ضد بارداریه مثل ال دی عمل میکنه 

خب آخه من هنوز یه بسته ام تموم نشده،و‌شبی یدونه میخورم پس لازم نیست دیگه اورژانسی بخورم؟؟

2738
نه عزیزم نیازی به قرص اورژانسی نیست

مطمئنید؟؟آخه هنوز یه بسته رو تموم نکردم واقعا استرس گرفتم!

نه ديگه اون خودش قرص جلوگيري مگه نيس؟

چرا ولی چون هنوز یه ماه نشده یه بستشو استفاده نکردم بخاطر همون استرس دارم!

نه دیگه نیاز نیست، البته اگه انتی بیوتیک مصرف نمیکنی

نه مصرف نمیکنم،اینکه هنوز یک ماه نشده مشکلی پیش نمیاره ؟

مطمئنید؟؟آخه هنوز یه بسته رو تموم نکردم واقعا استرس گرفتم!

بله عزیزم بسته رو که تموم کردی و رابطه مشکوک داشتی باید نگران بشی نه زمانی که داری قرص میخوری

" عشق جان " ؟ خوش به حال من 😍 که تو جان منی❤💋
بله عزیزم بسته رو که تموم کردی و رابطه مشکوک داشتی باید نگران بشی نه زمانی که داری قرص میخوری

آهان خیلی متشکرم لطف کردین واقعا☺️

2706