2752
2734
عنوان

دلم یک دوست نی نی سایتی میخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 493 بازدید | 99 پست
بله عزیزم باعث افتخاره تا حالا ۴ تا گزینه دارم هر کدومتون یک رنگ و بویی دارید ولی خارج از مزاح ادم د ...

فدای تو😘😘منم کسی رو اینجا زیاد نمیشناسم خوشحال میشم یه دوست پرانرژی و باحال مثه تو داشته باشم😍😍😀

ما زنده به انیم که آرام نگیریم...آسودگی ما عدم ماست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من رد میشم‌+ازم‌میپاچه😁

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
احساس میکنم اومدم خواستگاری🤣🤣🤣🤣

خخخ خصوصا با اون عکس کت و کلاهت . من قبول کردم

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
ممنون عزیزم شما لطف دارید در مورد اینده هم توکل به خدا چون واقعا هرچی دارم لطف و کرم خودش بوده.

برات از ته دلم همیشه دعا میکنم 😍⁦♥️⁩

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍
من رد میشم‌+ازم‌میپاچه😁

شوما چرا اولا نام ترشیده واسه خودت گذاشتی میدونستی کلا دختر خانما شیرین هستن ولی پسرا ترشیده هستن

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

منم‌ همچین چیزی رو میخوام

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
خخ فکر کردی پسرم؟ 😐

نه عزیزم میدونم خانم هستی منم دنبال دوست پسر نیستم

شوما چرا اولا نام ترشیده واسه خودت گذاشتی میدونستی کلا دختر خانما شیرین هستن ولی پسرا ترشیده هستن

شوخیههه شوخی

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
منم‌ همچین چیزی رو میخوام

دوست میخای؟چند سالته عزیزم

شوخیههه شوخی

از نظر من شیرین خانم هستین.چند سالتونه گلم؟

برات از ته دلم همیشه دعا میکنم 😍⁦♥️⁩

ممنون عزیزم شما لطف دارید 

2706