2737
2734
عنوان

دلم یک دوست نی نی سایتی میخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 493 بازدید | 99 پست
عه تو ورژن جدیدی

ورژن جدید چی

T_tahmine لطفا پیدام کن ... بد کردم ... اگ یجایی حرفای نا امید کننده از دهنم اومد ک ناراحت شدین به بزرگی خودتون ببخشید ... حال خوشی ندارم فعلا ... برام دعا کنید ... دعا کنید ک با تموم شدن دوره قرصام از افسردگی درام و با نبودش کنار بیام...خدایا ناموسا وتسه همه ازمایشات مغسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
الان مردا پیداشون میشه کم کم🤣🤣🤣

دوست دختر میخام مردا میخام چیکار

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

من هستم ولی مثبت و منفی رو نمی‌دونم 😂🤐✋

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍
2740
خیلی مثبت و خوب رو با رسم شکل و توضیحات تعریف کنید😁😁😁

اشلا خود شما را میخام تمام😂😂

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
ورژن جدید دیگه پسر جوانمرد داریم پسر جذاب پسر فداکار پسر گوگولی

من ۶ ماه کاربریمو دارم اگ یادتون باشه ک فک نکنم باشه اینم کاربری دوممه

T_tahmine لطفا پیدام کن ... بد کردم ... اگ یجایی حرفای نا امید کننده از دهنم اومد ک ناراحت شدین به بزرگی خودتون ببخشید ... حال خوشی ندارم فعلا ... برام دعا کنید ... دعا کنید ک با تموم شدن دوره قرصام از افسردگی درام و با نبودش کنار بیام...خدایا ناموسا وتسه همه ازمایشات مغسی

بچه ها من چند هفته ست عضو شدم اینجا، گاهی حس میکنم بعضی پروفایل ها به نظر خانوم میان ولی شک دارم راستش.. حالا نمی‌دونم تا چه حد درسته حسم ؟!🤨🙃

پ. ‌ن: من خودم خانومم البته‌😉😅

اگه مستقل بشی منتظر نمیشی یکی واست کادو بخره، خوشحالت کنه!🎁💐                          مستقل که باشی اگه مثل یه ملکه باهات رفتار نشد، میتونی خودت ملکه خودت باشی! 👸🏻👑
من هستم ولی مثبت و منفی رو نمی‌دونم 😂🤐✋

دنبال خود خودت بودم عزیزم

2706