2737
2739
بهداشت گفت تا یه ماه هم جا داره 

مال نی نی من عصر افتاد😃

چالش پاییزی همراه با گروه بامداد خمار عزیزم......... سرگروه مهربوووونم @فندق_فسقلیشروع رژیم ۱۴۰۰/۶/۲۶    . قد۱۷۰.. وزن شروع ۸۸/۸۰۰..  وزن هفته اول..۸۸/۳۰۰😃  وزن  هفته دوم ۸۶/۲۰۰💃🏻💃🏻       وزن هفته چهارم ۸۳/۸۰۰ 🥳🤪.  هفته ششم ۸۲/۸۰۰🥳🥳🤗🤗 هفته هشتم ۸۱/۱۰۰🥳🥳🥳هفته نهم۸۰/۸۰۰  😃😃.    وزن هدف۷۲😎     هیچوقت دیر نیست😃 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخترت قد و وزنش الان چنده؟غذاخوردنش چه جوریه؟

قد هشتادو خورده ای وزنشم ۱۱ کیلو نیم در حد بچه ۲ ساله عکس گرفتن از دستش سن استخوانی هم در حد دوسال بود 

والله علی کل شی ءٍ قدیر . التماس دعا
قد هشتادو خورده ای وزنشم ۱۱ کیلو نیم در حد بچه ۲ ساله عکس گرفتن از دستش سن استخوانی هم در حد دوسال ب ...

اره. عزیزم برا چهار ساله کمه.حالا مهم اینه که مشکلش رو بفهمن چیه بعدش دیگه ان شالله با دارو اینا رشدش خوب میشه.فقط باید پیگیرش باشی.کاش زودتر میبردیش.پسر منم کم وزن هست.بچه کم وزن و کم غذا واقعا عذاب‌میده آدمو.

2731
اره. عزیزم برا چهار ساله کمه.حالا مهم اینه که مشکلش رو بفهمن چیه بعدش دیگه ان شالله با دارو اینا رشد ...

قبلا هم بردمش اون موقع یه سالش بود گفتن کاری نمیشه براش کرد دکتر گفت آزمایشات اونموقع به درد نمیخوره زود بوده الان باید بره ببینیم چی  میشه 

حالا مشکل هم داشته باشه اگه آمپول هورمون رشد بدن انگار میگن هرشب باید آمپول بزنه چندسال دلم آتیش گرفته دارم دیوانه میشم استرس آزمایشش بعدش چی میشه ای خدا دعام کنید 

عزیزم مهم سلامتی و رشد نرمال دخترته.از آمپول اینا نترس.اگه لازم باشه آدم هر کاری میکنه که بچه اش درمان بشه.البته ان شالله کار به آمپول اینا نمیکشه.توکلت بخدا باشه.بنظرم مهم ترین مسله الان تشخیص درست مشکلش هست.بعدش برا درمان هر کاری‌لازمه باید انجام داد

2740
قبلا هم بردمش اون موقع یه سالش بود گفتن کاری نمیشه براش کرد دکتر گفت آزمایشات اونموقع به درد نمیخوره ...

هورمون رشد شب ها ترشح میشه ودر خواب عمیق بچه ها بهترین راه در کنار تغذیه صحیح خواب به موقع هست چندبار گفتی وقت نکردی بخوابونیش سعی کن ده شب حتما بخوابه 

بعدم چرا اینقدر استرس داری خونسردی خودتو حفظ کن بچه هات هم ارامش میگیرن 

تو همیت تایپیم یه نفر گفت از تولد تا یکماهگی یک کیلو تا یک و صد باید اضافه کنن 

۵۰۰ تا ۱۵۰۰  هم  میشه

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
خانما یی شیرتون خوبه بیاین از تجرلتون بگین چیا میخورین

صبحانه  هرروز  کره عسل 

کمپوت  اناناس  نصف شبا 

مربا  انجیر عصر 

انجیر طالبی و انبه  اینا گرمن خوبه

شیره  انگور  میریزم تو اب  میخورم .

بعد شام  اب جوش  نبات داغ .  یا  عرق نعنا .

چای کمرنگ و عسل .

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
الهی بیای بگی مشکلی نداره و راحت حل میشه 🙏🏻♥️

رفتیم آزمایش خیلی سخت بود بچم هلاک شد خودمم اونقدرگریه کردم سرم میترکه حالا نتیجه اش چی میشه خدا میدونه بچم دیگه از حال رفت دعا کنید براش 

2706