2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شیر دادن که خستگی نداره اتفاقا خیلی جاها شیر مادر خیلی راحتتره از شیر خشک همیشه اماده اس منکه خیلی ح ...

ایشالا این دفعه شیر زیاد داشته باشی بچه هم خوب بخوره 

خیلی سخته نه شیر بخوره نه شیر خشک 

ایشالا این دفعه شیر زیاد داشته باشی بچه هم خوب بخوره  خیلی سخته نه شیر بخوره نه شیر خشک

آره هیچ کدومو نخورد نمیدونم چرا یهو شدا هردکتری هم بردیم هیچی نفهمیدن واقعا الانم موندم چرا یهو اونطوری شد بچم شیرمم خوب و زیاد بود دیگه نخورد کم شد 

والله علی کل شی ءٍ قدیر . التماس دعا
2728
ايشالا بسلامتي من ٥ هفته و ٦ روز رفتم دكترم راحتم كرد  فرستادم طبقه پايين سونو واژينال قلبشو ...

واقعا نمیدونستم من تاحالا سونو واژینال نرفتم،خودت خواستی یا دکتر فرستاد عزیزم؟

شیر دادن که خستگی نداره اتفاقا خیلی جاها شیر مادر خیلی راحتتره از شیر خشک همیشه اماده اس منکه خیلی ح ...

منم شیرخودم میاد....خوبه خداروشکر.راحت تر از شیرخشکه

اما شبا وقتیکه خوابه و متوجه نیس یه بار درست میکنم میدم میخوره دخترم.

2738
هنوز خیلی مونده آخه ۹ روز 😣 

برا من پنج روز مونده برعکس من میگم کاش دیرتر بگذره یا یه هفته دیگه وقت میداد دکتر.دکترم میگفت شنبه بیا خودم گفتم بنداز عقب تر.کارهام زیاده.ولی بازم تا اونموقع کارهام تموم نمیشه.

شبا با شیرخشک بیشتر سیر میشه کمتر بیدار میشه.وقتی هم جایی میری یا تو ماشینی شیر خودمو سخته بدم.با شیر خشک راحت ترم

بچه ها اونایی که سزارین کردن همون موقع شیرتون اومد؟

من سزارینم‌ بعد از هفته ۳۸ هست.نمیدونم شیر میاد یا نه

دوبار لغو کاربری شدم.به خاطر حرف انتقادی 😏باردار شدم باز برگشتم  
امروز اومدم خونه مامانم هروقت این بخیه های لعنتی خوب بشن یه دردی دارم که انگار همین الان تموم شده ...

بخاطر درد بخیه ها مسکن استفاده نمیکنی؟راستی حس دلتنگی نداری؟من زایمان اول دو روز بعد زایمان یه دلتنگی‌ خاصی داشتم که تا یکی دو ماه بعد کامل‌رفع شد.ولی خیلی بد بود.

منم شیرخودم میاد....خوبه خداروشکر.راحت تر از شیرخشکه اما شبا وقتیکه خوابه و متوجه نیس یه بار درست م ...

خداروشکر شیرت خوبه از روز چندم کامل پرشد ؟

والله علی کل شی ءٍ قدیر . التماس دعا
2706