2737
2739
دخترا لباس گرفتین؟ من یه شومیز گشاد داشتم...گفتم براعید میپوشم.الان پوشیدم دیدم شکمم زد بیرون😣از پ ...

خخخ لباسهای قبلی رو که اصلا نمی شه پوشید من همیشه تیشرت هام کوتاه شده       

به خاطر فندقم  

همه لباسامم چرب شده بخاطر روغن مالی   

لباس نموند برام خواهر 

خدا حفظ کنه نیکی عزیزم و  چشم بد ازت دور باشه الهی...   پسرم یروزی به دنیات می یارم 
خخخ لباسهای قبلی رو که اصلا نمی شه پوشید من همیشه تیشرت هام کوتاه شده       &nbs ...

منم همینطورم.هیچ چیز قابل پوشیدنی ندارم.بااین وضع شکم.اگه شکم نبود میشد بپوشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثلا جلو پدر شوهر برادرشوهرم چی بپوشم؟یاجلو دامادمون؟اینارو چیکارشون کنم😣 حالا باباو داداشای خودم ...

به هرحال آدم یه دست می خواد

من میگم اینترنتی سفارش بدم اصلا

ولی هیچی نیست اصلا

نمی دونم منم چیکار کنم

لباس بیرون جدید هم ندارم   

خدا حفظ کنه نیکی عزیزم و  چشم بد ازت دور باشه الهی...   پسرم یروزی به دنیات می یارم 
منم همینطورم.هیچ چیز قابل پوشیدنی ندارم.بااین وضع شکم.اگه شکم نبود میشد بپوشم

من کلا پهلو و با سن م کلهم بزرگ شدم

بازو در اوردم  آههههه      

2731
به هرحال آدم یه دست می خواد من میگم اینترنتی سفارش بدم اصلا ولی هیچی نیست اصلا نمی دونم منم چیکار ...

یه شومیز تمیز و خوشگل باشه که بشه پوشید شکم و پشت نزنه بیرون😂اینترنتی من نمیتونم چیزی بخرم.نپوشم نبینم نمیتونم بخرم.

دخترا لباس گرفتین؟ من یه شومیز گشاد داشتم...گفتم براعید میپوشم.الان پوشیدم دیدم شکمم زد بیرون😣از پ ...

من نه هیچ تغییری نکردم 

فقط شلوار جین خریدم برای عیدکه اونم به لطف کرونا عید خونه نشینم

شلوار و لباس زیر بارداری برای خونه خریدم

با تی شرتای جینگولی از السی

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2738
یه شومیز تمیز و خوشگل باشه که بشه پوشید شکم و پشت نزنه بیرون😂اینترنتی من نمیتونم چیزی بخرم.نپوشم نب ...

بچه ها عید مهمون راه ندید خونتون     

من نه هیچ تغییری نکردم  فقط شلوار جین خریدم برای عیدکه اونم به لطف کرونا عید خونه نشینم شلوار ...

شلوار جین بارداری دیگه ؟؟

تی شرتاتو اینترنتی خریدی؟

شلوار جین بارداری دیگه ؟؟ تی شرتاتو اینترنتی خریدی؟

اره عزیزم جین بارداری

اره عزیزم انلاین خریدم

عکساشونو بذارم🙈🙈

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2706