2733
2739
رفتم بیرون حتما میپرسم ببینم اینجا چنده.

آره بگیر حتما فاطمه جان ارزششو داره

خرید عید هم نمیتونیم بریم کنیم

معلوم نیست کی شرایط نرمال بشه  خخخ

خدا حفظ کنه نیکی عزیزم و  چشم بد ازت دور باشه الهی...   پسرم یروزی به دنیات می یارم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آره بگیر حتما فاطمه جان ارزششو داره خرید عید هم نمیتونیم بریم کنیم معلوم نیست کی شرایط نرمال بشه&n ...

میپرسم ببینم دارن یا نه.اخه یه ژل شستشوی صورت فیس دوکس اینجا نبود😳شهرستانم من.

من یکم خرید کردم.اما برا بچه هیچی نگرفتم.هیچی

میپرسم ببینم دارن یا نه.اخه یه ژل شستشوی صورت فیس دوکس اینجا نبود😳شهرستانم من. من یکم خرید کردم.ام ...

کدوم شهرستانی؟ بگیر دیگه وسایل زیاده اگر خیلی حساس نیستی چی باشه و ال نباشه همون 1 هفته ای هم همشو می شه گرفت ، رختخواب یه کم زمان می خاد و سرویس چوب دیگه رختخواب هم که 4 دست می خاد آدم واس خونه مادرها و زمین و تخت  و بقیه چیزهااا

خدا حفظ کنه نیکی عزیزم و  چشم بد ازت دور باشه الهی...   پسرم یروزی به دنیات می یارم 
2728
کدوم شهرستانی؟ بگیر دیگه وسایل زیاده اگر خیلی حساس نیستی چی باشه و ال نباشه همون 1 هفته ای هم همشو م ...

حساس نیستم که مارک باشه یا گرون و ارزون باشه.

اره میشه فوری خرید.اما هیچی نگرفتیم.

حساس نیستم که مارک باشه یا گرون و ارزون باشه. اره میشه فوری خرید.اما هیچی نگرفتیم.

من چند تا لباس فقط فعلا گرفتم 

بقیش بمونه برای بعد از عید یا داخل عید برم بخرم همه جا خلوته

حساس نیستم که مارک باشه یا گرون و ارزون باشه. اره میشه فوری خرید.اما هیچی نگرفتیم.

بچه ها ببخشید می پرسم

شما رابطه دارین با همسراتون ؟؟ 

من به شدت می ترسم      

همین دو تا فقط اینطورین ؟؟ بقیشون چی ؟؟

ببین درکل ۵ نوع جفت داریم

قدامی-خلفی-فوندال(جفت قسمت بالای رحم هست)جفت لترال(سمت راست یا چپ رحم هست) جفت پایین(قسمت پایینی رحم)

مادرای جفت قدامی از همه دیرتر حس می کنن انگاری جفت ضربه گیر میشه بین پوست شکم و‌لگدای بچه البته اگه مادر لاغر باشه چون شکم چربی نداره زودی حس میشه

2738
ببین درکل ۵ نوع جفت داریم قدامی-خلفی-فوندال(جفت قسمت بالای رحم هست)جفت لترال(سمت راست یا چپ رحم هست ...

مرسی وانیل جونن

2706