2737
2734

من غربتم

.چرا برگردی..دوری و دوستی که بهتره..البته سختی هایی هم داره ولی خب....

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما در صددیم بریم غربت😂😂بگو ایشالا

بابا بخدا خودمون محور دنیاییم چرا وابستگی

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
2731

من تو غربت بودم یه سالونیم زندگیو به کام شوهرم تلخ کردم که برگردم پیش خانوادم، از قبل با خانوادم نشکل داشتم ولی وقتی رفته بودم شهر دور همش میگفتن برگرد، برگشتم ولی جوری تنهام گذاشتن که فکرشم نمیکردم حدقل تو غربت دوروبرم شلوغ بود 

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ات رو تغییر میدن

توام ببین کجا پول و کار واستون بیشتره همونجا بمون

.فامیل و میخوای چیکار آخه..دو روز گشنه بمونی کسی میاد در خونتوته بزنه ۱ نون بده دستت؟این مردا رو اذیت نکنید بذارید کارشون و بکنن

من که هر جا پر‌پول تر باشه واسم ترجیح میدم اونجا باشم

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

غربتم فقط خودمون دوتاییمبه هیچ وجه نمی خوایم برگردیم تازه امکانش باشه مهاجرت میکنیم

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 
2740

من اینجا تنهام همش تو خونه م بچه هامم کوچیکن شوهرم همیشه سرکاره وقتی هم میاد خسته س میخوابه شغلش آزاده میتونه کار کنه اونجا ولی قبول نمیکنه 😭 

من اینجا تنهام همش تو خونه م بچه هامم کوچیکن شوهرم همیشه سرکاره وقتی هم میاد خسته س میخوابه شغلش آزا ...

اتفاقا شغل آزادو هر جایی نمیشه رفت..همین آشنا بودن تو محل بزرگترین مزیته واسه یه شغل آزادی

غربت نزدیک که عااالیه

من ۳ یا ۴ سال غربت بودم

ولی هفته ای یک بار می رفتیم شهر خودمون

بهتریییین دوران زندگیم بود

الان اینقدررر کار همسرم سنگین شده که دلم برا اون روزها تنگ‌میشه

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون

منم غربتم.دلتنگ خونواده م هستم همیشه اما اینجا رو هم دوس دارم.فقط کاش خونواده شوهرمم نبودن اینجا.شاید بخاطر اونا در اینده بخوام برم‌از اینجا.فعلا شرایطش نیس

2706