2733
2739
عنوان

دلم میخواد یه چوب جادو داشتم🤠😜😜

124 بازدید | 11 پست

همین یهو دلم خواست یه چوب جادو داشتم.

ظرفامو میشست

اسباب بازیایه بچه هامو جمع میکرد

لباسامو تا میکرد میزاشت تو کشو

جارو برقی میکشید

دستشویی رو میشست

شامم هم میپخت

فعلا همین

اهان صورتمو اصلاح هم میکرد😁😁😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به چوب جادوت بگو برا منم دو چمدون تراول بیاره 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
نگید تنبلی به خدا ذیغ(ذیق) وقت دارم شدیییییئید

واااای منم همیشه آرزوی این چوب جادو رو دارم .

تازه من عاشق اون کدو تنبلی بودم که توی داستان سیندرلا تبدیل به کالسکه شد.

ضیق درسته عزیزجان😅

سلام😊 

قربون دستت بگو چوب جادوت مو منم شونه کنه😆

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓
2738

به چوب جادوت بگو یه اتاق پر دلار برام بیاره ساعتم بکشه جلو من دارم از خواب میمیرممممممممممم

فقط 25 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤