2733
2734
عنوان

قبولی دعا با کتاب گنجهای معنوی

| مشاهده متن کامل بحث + 2972 بازدید | 86 پست
دعاش چیه؟ 

یادم نیس بگردی پیداش میکنی یکی دعای رسیدن به عشق بود یکی رسیدن به خاسته نماز اینا داشت روزه گرفتن داشت من همش تکرار میکردم انقدم گریه میکردم چون خیلی میترسیدم با کسی دیگه باشه از هر چن ماه یه بارم میدیدمش نظامی بود اون موقع ها افتاد شهر دور دیونه میشدم 

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اخه هر دعایی واسه یه چیزه شما خواستت چیه ان شاءالله به زودی به حاجت دلت برسی

فدات گلم انشالله تو هم به هر خواسته ای که داری برسی

اگـرچه توبه شکستـم امیدوار تو هسـتم برای ذلّـت شیطـان مرا ببخـش خدایـا        ز قطره قطره اشکـم بشوی لوح گنــاهم به دانـه دانـهٔ باران مرا ببخش خدایـا
من راهم اون ورا نمیره هیچوخ😢

خدارو چه دیدی؟؟ شاید به زودی رفتی

اگـرچه توبه شکستـم امیدوار تو هسـتم برای ذلّـت شیطـان مرا ببخـش خدایـا        ز قطره قطره اشکـم بشوی لوح گنــاهم به دانـه دانـهٔ باران مرا ببخش خدایـا
2740
به من چند تا دعای رزق و روزی زیاد میگین یارسیدن به خونه موردنظرم

یا رزاق هر روز زیاد بگو

روزی صد مرتبه بگو:

اللهم یا غنیُّ یا حمیدُ یا رحیمُ یا وَدودُ یا مب٘دِءُ یا مُعیدُ اَغ٘نِنی بِحلالِکَ عن٘ حرامِکَ وَ بِفَض٘لِکَ عَمَّن سِواکَ یا ارحم الراحمین

خوبه دعاش؟ شما نتیجه گرفتین؟

منم راجبش شنیدم خیلی مجربه

نمیدونید از کجا میتونم پیدا کنم؟ تو کتابتون هست؟

نه تو کتاب  گنج های معنوی نیست ولی نت بزنی هست

عزیزم الهی خوشبخت باشین

ممنون گلم 

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂