2737
2739
عنوان

کمک...کیا آپاندیس عمل کردن

98 بازدید | 11 پست

دردش چه جوریه،ممکنه قطع و وصل بشه دردش؟؟

یا رب دل یارم پراز غم نکنی        با تیر قضا قامت او خم نکنی     ای چرخ فلک تورا به قران سوگند    یک مو زسر عشق جانم کم نکنی😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دخترم از ساعت ۱۱میگه زیر شکمم ودور نافم درد میکنه همش گریه میکنه بچها از مدرسه آوردنش خونه،اینقد گریه کرد خوابش برد،شنیدم درد دور ناف برای آپاندیسه 

یا رب دل یارم پراز غم نکنی        با تیر قضا قامت او خم نکنی     ای چرخ فلک تورا به قران سوگند    یک مو زسر عشق جانم کم نکنی😍😍
2738

دور ناف و سوزش معده و تهوع 

بهش بگو دستشو بگیره بالا و رو پنجه وایسه ی جوری ک پاشنه پاهاش بالا باش اگر نتونست این کارو کنه حتما ببرش دکتر 

من تابستون عمل شدم با اینک ازمایش خون و سونو و عکس نگفت ک اپاندیس هست

میشه هر پیاممو خوندی برام صلوات بفرستی 🤗
دور ناف و سوزش معده و تهوع  بهش بگو دستشو بگیره بالا و رو پنجه وایسه ی جوری ک پاشنه پاهاش بالا ...

آپاندیس باشه ممکنه خوابش ببره،یادردش کم بشه؟؟

دیشب جایی مهمون بودیم هی میرفت بیرون ومیومد ولی صبح خوب بود یه دفعه دردش شروع شده