2737
2734
عنوان

تجربه زوج درمانی دارید؟

694 بازدید | 24 پست

بچه ها کسی رفته زوج درمانی؟چی میگن تو این جلسات؟

من با شوهرم خیلی مشکل دارم،دو هفته مریض بود از هم دور بودیم ،انقدر ابراز دلتنگی میکرد ، قربون صدقم میرفت،ولی تا رفتم خونه بعد از یک روز دعوامون شد،کلا خیلی بحث میکنیم ،خسته شدم ازش ،ی جورایی متنفر شدم ازش،توروخدا اگه تجربه ای دارید بهم بگید

>>>>دریا باش که اگر یک سنگ به سویت پرتاب کردند سنگ غرق شود نه آنکه تو متلاطم شوی<<<<

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ک خودم نه 

دختر خالم داشت و رفته بود البته تنها رفت نه با شوهرش 

می‌گفت خوب بوده 

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍
2731
ما تا وقتی میرفتیم خوب بود

چرا ادامه ندادی پس؟

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍

دو تا بچه دارم،دلم واسشون میسوزه ،دختر بزرگم 5 سالشه عصبی شده واسترسی  

کوچیکه یک سالشه اونم میترسم اینجوری بشه

خانواده شوهرم ک ژن عصبی دارن،منم خونواده ناآرومی دارم دائم بحث و دعواس تو خونه بابام،دلم میخواست حداقل تو خونه خودم ارامش داشتخ باشم ک اونم از شانس بدم ی ادم عصبی گیرم افتاده

دلم برا خودم میسوزه

>>>>دریا باش که اگر یک سنگ به سویت پرتاب کردند سنگ غرق شود نه آنکه تو متلاطم شوی<<<<
2740
نرفتم من ولی صددرصد خوبه شک نکن

من شهرستانم،همه همو میشناسن پیش مشاور نمیاد،زوج درمانیم نداره اینجا

من شهرستانم،همه همو میشناسن پیش مشاور نمیاد،زوج درمانیم نداره اینجا

مجازی چرا شرکت نمیکنی خب ؟

کتاب ازدواج بدون شکستو بخون و بهش عمل کن

نویسندش کیه؟

ببین مشکل اصلی من اینه که قبول نمیکنه مشکل داره

همش میخاد منو تحت سلطه خودش داشته باشه،میگه تو ب حرف من گوش کن،خونوادت دروغگوعن،من راست میگم  ، من آدم موفقیم

نمیشناسم جای معتبر بنظرتون مجازی جواب میده؟

دختر خاله من همینجوری رفت بود و راضی بود هزینش هم خیلی گفت کم بوده 

میخوای من آدرسش و بگیرم بهت بدم