2733
2734
عنوان

بیمارستان یاس سپید

13926 بازدید | 59 پست

کسی در مورد زایمان تو بیمارستان یاس سپید اطلاعی داره؟؟ من پسرمو سال 90 پارسیان زایمان کردم فوق العاده راضی بودم اما دکترم میگه فقط نجمیه و یاس سپید زایمان انجام میدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جدی میگی    

جدی جدی بلا نبود ک سرم نیارن

دوستم نجمیه بود رسیدگی عالی بهت میگم برا من زیر صفر از مسکن دریغ میکردن دکترم گولم زد عوضی هی تعریف تعریف وقتی اورژانسی رفتم برا سز ظاهرش ک قفسه اتاق خصوصی ک نداره مرگ و میرم زیاد میده کادر اتاق عملش آشغااااال ماماها و پرستاراش بدتر دور ازجون سگ هار فقط ی سرپرستار خوب بود

کلی عفونت بیمارستانی و تهش اندومتریوز نصیبم شد

2731
جدی جدی بلا نبود ک سرم نیارن دوستم نجمیه بود رسیدگی عالی بهت میگم برا من زیر صفر از مسکن دریغ میکرد ...

تورو خدا اینجوری نترسون. منم مجبورم یاس سپید زایمان کنم. اینجوری که شما گفتی قبل عمل که من سکته میکنم. دوست خودم یاس سپید زایمان کرد تیرماه خیلی راضی بود

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
اسم دکترت چیه؟/ من طاهره آقائی

میترا فروتن عزیزم. خیلی راضی ام ازش.اگر بد بود بهم پیشنهاد نمیداد. چون من قرار بود برم بهمن گفت شکم اول سزارین رو قبول نمیکنه میبرمت یاس سپید. رو هفته پیش هم رفتیم بیمارستان رو دیدیم.برخوردشون خیلی خوب بود

2740
تورو خدا اینجوری نترسون. منم مجبورم یاس سپید زایمان کنم. اینجوری که شما گفتی قبل عمل که من سکته میکن ...

دوستم تا زایمانت نزدیکه درخواست دوستی منو قبول کن بهم خبر بده رفتی برگشتی بسلامتی انشاالله

تورو خدا اینجوری نترسون. منم مجبورم یاس سپید زایمان کنم. اینجوری که شما گفتی قبل عمل که من سکته میکن ...

من نترسوندم تجربمو گفتم

ک چندنفر دیگم  مث من بودن

قرار نیست برا همه اتفاق مشترک بیوفته

اما وقتی میشه بین چندتا انتخاب کرد چرا بدترین رو انتخاب کرد

انشاالله برا شمام ب خوبی پیش بره

ب منم خیلی دوستان همینجا گفتن نرو اما خب برا من اورژانسی شد مجبور شدم ب خواست دکتر برم اونجا ک متاسفانه تجربه خوبی نشد

من نترسوندم تجربمو گفتم ک چندنفر دیگم  مث من بودن قرار نیست برا همه اتفاق مشترک بیوفته اما و ...

آره متاسفانه منم تاپیک های منفی در مورد بیمارستان زیاد شنیدم شما بیهوشی کامل بودی ؟؟؟

من نترسوندم تجربمو گفتم ک چندنفر دیگم  مث من بودن قرار نیست برا همه اتفاق مشترک بیوفته اما و ...

امیدوارم که این خاطره از ذهنتون برای همیشه پاک شه. بله قطعا برای هرکی یک مدل پیش میاد. خدا کنه برای منم خوب پیش بیاد

امیدوارم که این خاطره از ذهنتون برای همیشه پاک شه. بله قطعا برای هرکی یک مدل پیش میاد. خدا کنه برای ...

انشاالله بهترینها برات رقم بخوره دوستم اسم دکترت چیه؟/ سزارین میشی؟؟بچه اولته؟؟

آره متاسفانه منم تاپیک های منفی در مورد بیمارستان زیاد شنیدم شما بیهوشی کامل بودی ؟؟؟

ندیدم کسی رو اونجا بیهوشی کامل کنن فک کنم ب پزشک ربط داره

من حقیقت رو گفتم نه کسی رو اونجا میشناسم نه پدر کشتگی دارم

ب هرحال پولم راحت ب دست نمیاد ک بشه داد ب همچین کادری

امیدوارم که این خاطره از ذهنتون برای همیشه پاک شه. بله قطعا برای هرکی یک مدل پیش میاد. خدا کنه برای ...

پاک ک هرگز نمیشه

چون آندومتریوز و درداش هیچ وقت از بدنم بیرون نمیره. 

انشاالله 

2706