2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند سال پيش تبليغاتش خيلي زياد شده بود و يه خانومي مياورد اداره و سفارش ميگرفت من 

ازشون كرم ضد پوي پا و كرمهاي دست و صورت زيادي خريدم خيلي راضي بودم 

تو کنار منی نمی ترسه دلم   
2731

من کرم پودر ضد لکش رو مصرف کردم، ضد افتابم داره، راضی بودم، اما فول کاور نیست

ریملاشم سبکه

اسپریش بوش زود میپره

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
2740

محصولات آرایشیش چون پایه گیاهی داره ضررش کمتر هست اما کیفیتش اونی که ما میخوایم نیست

اما محصولات مراقبتی پوست و موش خیلی عالیه .من همیشه از کرم های شب و روزش استفاده میکنم .یه اسپری قبل از سشوار هم برا موهام از اوریفلیم دارم اونم عالیه 

خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری
چند سال پيش تبليغاتش خيلي زياد شده بود و يه خانومي مياورد اداره و سفارش ميگرفت من  ازشون كرم ض ...

وایی الانم زیاد شده تو همه گروه های تل گرام اینستا پر شده. وسوسه شدم خرید کنم ولی میترسم از کیفیتشون

همه چی، کرم شب و روز، اسکراب، عطر ، ادکلن، کرم دست و ناخن، درمان کننده پوست دست، ژل صورت، ژل شستشوی بانوان، ریمل، رژ، سایه، پنکک، وازلین، حتی ست موچین هم گرفتم😁 همش عالیه چندساله مشتریشم