2752
2734
کسی راهی میشناسه که جوشای صورتمو از بین ببرم؟ تازمانی که از کپسول خشک کننده و محلول ضد جوش استفاده میکنم از بین میره و بعد قطع دارو در عرض یکی دوهفته برمیگرده جوشا خسته شدم کمکم کنین
یه زمانی بازوهام بد جور جوش می زد باشگاه که میرفتم مربیم صابون کلیندا رو بهم معرفی کرد .مثل آب رو آتیش بود خیلی زود همشون رو ازبین برد. خود مربیم میگفت تاحالا به هرکس معرفی کرده نتیجه گرفته امیدوارم شما هم نتیجه بگیرید...
یه جایی خونده بودم که وقتی یه نفر زیادی عاشق یه نفر باشه بیشتر از این که بگه دوستت دارم میگه مواظب خودت باش!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
وا اصلا ترس نداره هیچ دردی احساس نمیکنی تنها درمان کارساز همینه از من به تو نصیحت الکی پولاتو به این داروهای الکی نده.
برای قایقهای بی حرکت موجها تصمیم میگیرند...........
من الان چند وقته زیر نظر دکتر دکوتان میخورم یه محلولم داده بم ولی میگه حداقل باید سه بسته دیگه بخورم تا کامل خوب شه سر یک ماه اطرافیام میگفتن خیلی بهتر شدم
(کسی که دوست داره،تو اوج سختی نه میره نه میذاره که بری)  دوووووستان عکس پروفایلم عکس دخترم نیست لدفا سوال نفرمایید  
2706