2733
2734
عنوان

توروو خدا هر کی تجربه ای داره بگه!!

120 بازدید | 6 پست

سلام.من درگیر یک مسئله کاری شدم.اونم اینه ک من رشته شهرسازی خوندم ولی ب معماری علاقه داشتم.چون این دوتا رشته تقریبا باهم ارتباط دارن من تصمیم گرفتم یه مدت در دفتر مهندسی یکی از اشناهام کارآموزی کنم و اونا صفرتاصد ب من یاد بدن و این قضیه اوکی شده.تنها چیزی ک منو ب تردید میندازه اینه ک بعضیا میگن یاد نمیگیری و رشتت حتما باید معماری باشه و کاراموزی ب درد نمیخوره چون تو اینجور محیطا حساسیت کار بالاس و هر کس کار خودشو انجام میده و خوب یاد نمیدن در اخرم سرت بی کلاه میمونه.میخاستم ببینم نظر شماها چیه؟در ضمن من با کسی ک خودش معماری خونده و قول داده شخصا اموزش بده صحبت کردم و از اشناهام هستن.بگیددد توروخدا😢

نه عزیزم اتفاقا من معماری خوندمو تا الان سه جا برای کارآموزی رفتم دفتر فنی کارگاه، همیشه میگم اگه پسر بودم هیچ وقت نمیرفتم دانشگاه فقط کارآموز میشدم، اونقدری که من تو اجرا و کار چیز میز یادگرفتم تو دانشگاه بهم یاد ندادن، دو سال پیشم چون کارم خوب بود و هم بخاطر بیمه تو کار آموزشی استخدامم کردن، این ینی حتی میتونی ارتاباطاتتو قوی کنی ک استخدام شی و یا معرفیت کنن

مرا عهدیست با شادی، كه شادى آن من باشد  
نه عزیزم اتفاقا من معماری خوندمو تا الان سه جا برای کارآموزی رفتم دفتر فنی کارگاه، همیشه میگم اگه پس ...

وای عزیزم چقد بهم ارامش دادی ممنونم ازت...اون اقا پسره فامیلمون هم ک قراره ب من یاد بده گف اصلا استرس نداشته باش تویی ک رشتت شهرسازی بوده با منی ک معماریم هیچ فرقی نداره عملا هیچ چیو از دست ندادی.دانشگاهو ببوس بذار کنار باید تو کار یادبگیری.من در حد اتوکد دوبعدی بلدم اون ب من گف من خودم کارمو تو دفتر شرو کردم حتی اتوکدم بلد نبودم.ولی نمیدونم چرا بعضیا دلمو خالی میکنن میگن یاد نمیگیری یا اعتماد ب نفست میاد پایین در برابر اون همه ادم با تجربه...منم میگم بابا همه خب از صفر شرو کردن دیگ کم کم یاد گرفتن...از شکم مادر ک بلد نبودن🤦🏻‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای عزیزم چقد بهم ارامش دادی ممنونم ازت...اون اقا پسره فامیلمون هم ک قراره ب من یاد بده گف اصلا استر ...

خواهش میکنممم😍 مسئله اینجاس تو باید از کسی مشورت بخوای که درسشو خونده و میدونه چیا باید یاد بگیری، اگه کد بلدی چه بهتر به جرعت میتونم بگم خیلی از دانشجوهای معماری کدم به زور بلدن، تو کارگاهی که برای اولین بار رفتم دیپلم معماری داشتم وسط یه عالمه مرد بالای ۳۰-۳۵ تو عمل انجام شده که قرار بگیری مجبور میشی به یادگیری، همه بهم میگفتن تو هم سن ما بشی بی شک سرپرست کارگاهی

2728
خواهش میکنممم😍 مسئله اینجاس تو باید از کسی مشورت بخوای که درسشو خونده و میدونه چیا باید یاد بگ ...

آخ ینی میشه منم یه روزی همچین حسی داشته باشم😍فقط نگران اعتماد ب نفسمم هم ازین طرف ک فامیلن هم ازونور ک با اینکه دختر شیطون و شوخی هستم ولی یکم خجالتیم...همش نگران اینم نکنه طرف سرش شلوغ باشه هزارتا کار داشته باشه آموزش منم بشه واسش قوز بالا قوز....یا سرشون ب کار خودشون گرم شه من عین گلدون بشینم یه گوشه...هزارتا فکر تو سرم میچرخه🙄

آخ ینی میشه منم یه روزی همچین حسی داشته باشم😍فقط نگران اعتماد ب نفسمم هم ازین طرف ک فامیلن هم ازونو ...

🤣 قطعا کسی که قبول کرده واست کار تراشیده نگران اونش نباش ملت از خداشونه یکی مفت واسشون کار کنه، اتفاقا زود یادت میده که کمک باشی، موفق باش گل♥️

🤣 قطعا کسی که قبول کرده واست کار تراشیده نگران اونش نباش ملت از خداشونه یکی مفت واسشون کار کنه، اتف ...

اره خودشم گف کلی میخوایم روت حساب کنیم زود یاد بگیر ک سریع تر استخدام شی و بشی پرسنلمون خیالمون راحت باشه ک هستی...مررررسی از انرژی مثبتت عزیزم😍😍😍❤❤❤