2733
2739
عنوان

نوستالژی دهه هفتاد😍

| مشاهده متن کامل بحث + 438 بازدید | 39 پست
دهان شویه که تو مدرسه میدادن مرگ من بوووووود 

😖😖😖۱۰ نفر به ۱۰ نفر میبردن پا تخته بعد معلم تایم میگرفت هرکی تایمش تموم میشد میگفت بریز تو سطل آشغالی🤣🤣🤣استرس عالم قبلش میگرفت مارو😂😂

💫Ceeport💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خاله ام مغازه داشت هر چی میومد تو بازار مامانجونم ب خالم میگفت اولیشو بذاره واس من همیشه دفترام ...

پس تو از همونایی بودی ک همیشه مارو حرص میدادی با وسیله هات🤣🤣🤣

💫Ceeport💫
2731
@eshqbpayanm    

سلام سلام سلام سلااااااااااااام

خوبي گلم؟؟؟واي منكه هلاااااك شدم از بي نتي.....

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
سلام سلام سلام سلااااااااااااام خوبي گلم؟؟؟واي منكه هلاااااك شدم از بي نتي.....

سلام عشقم

اوا خودتو ناراحت نکن منکه بیکار میشدم میرفتم تو اسنپ ی دور تو خیابونا میزدم😄

اموزش زبان ترکی استانبولی میدم،اگر دوست داری این زبان زیبا رو یاد بگیری بهم درخواست دوستی بده.
سلام عشقم اوا خودتو ناراحت نکن منکه بیکار میشدم میرفتم تو اسنپ ی دور تو خیابونا میزدم😄

😂😂😂😂

اينجا هيشكي هيچ كار خاصي نكرد اما نتمون قطع بود كلاااا 

اتيشارو بقيه سوزوندن ما بايد بي نتي بكشيم😂🤦🏻‍♀️

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
2740
😂😂😂😂 اينجا هيشكي هيچ كار خاصي نكرد اما نتمون قطع بود كلاااا  اتيشارو بقيه سوزوندن ما بايد ...

عیب نداره عزیزم تو حرص نخور😄

اموزش زبان ترکی استانبولی میدم،اگر دوست داری این زبان زیبا رو یاد بگیری بهم درخواست دوستی بده.
عیب نداره عزیزم تو حرص نخور😄

😁🤪