2733
2739
عنوان

نوستالژی دهه هفتاد😍

| مشاهده متن کامل بحث + 438 بازدید | 39 پست

ی مدل بستنی ام بود تو توپ بود سفید بود اونم خیلی باحال بود

اموزش زبان ترکی استانبولی میدم،اگر دوست داری این زبان زیبا رو یاد بگیری بهم درخواست دوستی بده.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اين برنامه دهه شصتى ها هست تلويزيون نشون ميده نمى دونين كدوم كانال و چه روزايى و چه ساعتايى؟

من و خداسوار یک قایق 2 نفره شدیم...
من اشتباه کردم جلو نشستم و خدا عقب...
سکان زیر پاى من بود و سر دوراهی ها دلهره میگرفتم... تا اینکه جایمان را عوض کردیم... حالا آرام شدم و هر وقت از او میپرسم که: کجا میرویم ؟؟؟؟ بر میگردد و با لبخند میگوید: تو فقط پارو بزن
تخمه وقت تعطیلی مدرسه تو این پاکت قیفی ها  برنامه کودک بستنی ها که ساعت نه صبح میداد

بستنیا بستنیااا صد باریکلا صدباریکلااااا

یه چی تو این مایه ها بود آهنگش🤔🤔🤔

وای خدا قلبم گرفت پیر شدیم رفت

پناه میبرم به خدا از اندوهی که قلبم را در سکوت میخورد...
2731
چقدم  باحال بووود😍😍😍

من خاله ام مغازه داشت هر چی میومد تو بازار مامانجونم ب خالم میگفت اولیشو بذاره واس من

همیشه دفترام لاکچری بود خخخخ اون موقع فنر دار نبود ک فقط جلداش خوشگل بود بقیه دفترا دولتی بودن 

من اصن دفتر دولتی نداشتم خخخخخ لاکچری بودم واسه خودم

من از اون کاکائو های فرمند ک پلاستیکش قرمز بود 

واییییی شانسی ها ک تازه اومده بود جعبه ی شانسی رو میذاشتم جلوم تو کوچه جلو مغازه خالم 

میگرفتم تو نور 

هر کدوم ساعت بود برمیداشتم خخخخ

2738
خط کشایی ک میزدم ب دستم عین دستبند میشد🙄😐

اره چقدر سوژه تفریح بود😂

اموزش زبان ترکی استانبولی میدم،اگر دوست داری این زبان زیبا رو یاد بگیری بهم درخواست دوستی بده.
بستنیا بستنیااا صد باریکلا صدباریکلااااا یه چی تو این مایه ها بود آهنگش🤔🤔🤔 وای خدا قلبم گرفت پی ...

واییییی میگفت دست کی بالا؟

خانوم طلا 

خخخخخخ ساعت ۹.۱۰ صبح میذاشت 

وای من هنوز دارم قوطیشو  توپ ک نبود یعنی زی زی گولو بود

اره خیلی جذاب بود خداییش اون موقع