2752
2734
عنوان

کسی میدونه؟ نمونه برداری از رحم

12592 بازدید | 39 پست

سلام

مادر من ۵۰ سالشه

یه ماه بیشتره مدام لکه بینی داره

رفته دکتر بعد سونو و اینا براش عمل تیکه برداری از رحم تجویز کردن،گفتن ضخامت دیوار رحمت زیاده

رفت انجام داد و گفتن جوابش یک ماه دیگه میاد

کسی تجربه ای داره؟ واقعا یه ماه طول میکشه جوابش؟

رو مسخرگی پیشه کن و مطربی آموز، صد سال اگر درس بخوانی همه هیچ است   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منظورت کلپوسکپی هست؟

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚

اره طول میکشه من خودم هیسترو کردم پولیپ داشتم فرستادن ازمایشگاه یک ماه بعد جوابش اومد

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
منظورت کلپوسکپی هست؟

نمیدونم

رفت بیمارستان بیهوشش کردن و از رحمش یه تیکه برای آزمایش برداشتن

اره طول میکشه یکی از بستگان انجام داد بعدش خونریزیش خیلی زیاد شد.آمپول زدن تا کم شد

مگه چطور بوده که خونریزی کرده؟

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚
اره طول میکشه من خودم هیسترو کردم پولیپ داشتم فرستادن ازمایشگاه یک ماه بعد جوابش اومد

هیسترو چیه؟

هیسترو چیه؟

همون هیستروسکوپی که رحم رو با بیهوشی بررسی میکنن من دو بار انجام دادم یه بار پولیپ داشتم برداشتن یه بار هم خراش آندومتر دادن برام

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
عزیزم هزینه نمونه برداری چقد شد؟

والا بیمارستان دولتیه و دفترچه هم داشت

دقیق نمیدونم ولی هزینه خیلی مختصری داشت

والا بیمارستان دولتیه و دفترچه هم داشت دقیق نمیدونم ولی هزینه خیلی مختصری داشت

واقعا؟دفترچش چی بود دکتر ب مامانم گف دو تومن

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
2706