2737
2739

سلام خانومای گل

به تازگی خاله مو از دست دادم مادرم به شدت افسرده شده و حتی لبخند هم به لبش نمیاد هرطور میخوام از این حال و هوا درش بیارم نمیشه حاضر نیست بره بیرون یا سرگرمی براش فراهم بشه یا با کسی رفت و امد کنه فقط میشینه تو‌خونه و خاطراتو یاداوری میکنه

میشه لطفا اگه راهکاری به ذهنتون میرسه بگین

خدا بهشون صبر بده😔

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

زمان بهترش می‌کنه....فراموش ک نمیشه هرگز..ولی غمش کمرنگ تر میشه فقط زمان می‌بره.تنهاش نزارید

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2738
چرا عزیزم ..خدای نکرده ازنزدیکانتون بود؟؟

بله، مامانم تو ۵۰ سالگی فوت کرد، در حالیکه اصلاً انتظار نداشتیم. خدا برا هیچکی نیاره، خیلییییی سخته

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

همه چی زمان میخواد..من پارسال پدرمو از دستت دادم خیییلی سخت بود خیلی هنوزم کنار نیومدم..اوایل از همه بدم میومد و دوس داشتم تنها باشم ولی بعد از ۴ تا ۵ ماه تازه دیدم دور و برم همه ازرفتار من دلخورن..خدا بهتون صبر بده..با غم از دست دادن عزیز هیچوقت نمیشه کنار اومد..هنوزم که هنوزه با خودم حرف میزنم و خاطراتشو مرور میکنم..تنها کاری که میتونی بکنی اینه که اگه مادرت درد دل میکنه به حرفاش گوش کن..نگو که این حرفا رو نزن..بزار بگه سبک شه..اونموقع هیچکی پیش من نبود که اینارو بهم بگه..البته هنوزم نیست..بازم خدا رحمت کنه

یه  صلوات برای حل مشکلاتم میشه بفرستی...
بله، مامانم تو ۵۰ سالگی فوت کرد، در حالیکه اصلاً انتظار نداشتیم. خدا برا هیچکی نیاره، خیلییییی سخته

وای خیلی سخته..پدر منم ۵۷ سالش بود که یهو این اتفاق افتاد

یه  صلوات برای حل مشکلاتم میشه بفرستی...

😢😢کناراومدن سخته تحمل میکنی ولی وقتی خاطرات از جلوذهنت ردمیشن دلت کباب میشه😢خصوصاداغ جوون خدانصیب هیچ کی نکنه😢😢منک هنوزم فکرمیکنم ی کابوس  بااینک ۱۹ روزگذشته از نبودنش ای خدا اخه نمیفهمم حکمتتو

2706