2733
2734
من روز 17 (بعد از پریود) دوروز پشت هم ترشحات قهوه ای کمرنگ داشتم.این رو هم بگم که همش قرص ال دی میخوردم که این دوره یادم رفت و دیگه نخوردم.14 و 15 پریود هم نزدیکی داشتم.این لک بینی (ترشح)برای چیه؟کسی تجربه مشابه منو داشته؟البته قبلاً پیش اومده بود که مثلاً یه روز فراموش میکردم قرصمو بخورم لک بینی داشتم ولی این بار که اصلاً قرص نخوردم!
عزیزم لک بینی میتونه علامت لانه گزینی هم باشه.
من این مشکل برام پیش اومد. بی بی چک هم نشون نمیده. رفتم آزمایش بتام 95 بود. دکتر ی آزمایش دیگه نوشت هفته بعد. هم سونو و هم آزمایش بارداری رو تایید کردن.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خانم لاوین شما میدونین از علایم سقط خودبخودی چیه؟من 1 ماهه باردارم و خونریزی داشتم سونو که رفتم دکی گف احتمالا بارداری پوچه و سقط میشه یه دکتر دیگه میگفت ممکنه هم جنین باشه و تو هفته پنجم دیده نشه و گفت 2 هفته صبر کن سونو بده مشخص میشه چند روز پیش زیر دلم خیلی درد گرفت و لخته هم دیدم الان حالم خوبه و خونریزی دیگه ندارم آیا ممکنه چند روز پیش سقط شده باشه؟
پریسا جون متاسفم که این اتفاق براتون افتاده. منم همینجوری بودم و سقط شد. اگه زیاد دیگه دستشویی نمیرین میتونه علامت سقط باشه. من دیگه سونو نرفتم. باید برم سونو بدم ببینم کامل دفع شده یا نه. ولی درد زیاد و خونریزی بیش از حد پریود میتونه علامت سقط باشه. البته تجربه هر کی ممکنه فرق کنه. معمولا اگه کسی باردار باشه تو این شرایط استراحت مطلق میدن که خونریزی و احتمال سقط کمتر بشه. من سه ماه اول استراحت مطلق بودم. البته سر پسرم بود و خونریز کمتر از پریود. خدارو شکر الان 22 ماهشه. ان شالله خدا به شما هم ی نی نی خوب و سالم بده. منم بچه اولم ناخواسته سقط شد. میزان سقط میگن بخاطر نویز و الودگی هوا خیلی زیاد شده ولی خودتون رو نگران نکنین. برا خیلیا پیش میاد مخصوصا بارداری اول
سلام دوستان تو رو خدا کمکم کنین من هفته 5 بارداری خونریزی داشتم که سونو رفتم گفت پوچه احتمال سقط هست جمعه هفته پیش خیلی درد داشتم و دو لخته دیدم قبل از این جریان آز بتا دادم 1960 اومد روز یکشنبه همین هفته آز دادم جوابش دیروز بعداز ظهر گرفنم که 711 اومد ازیکشنبه تا الان هم اصلا خونریزی نداشتم این یعنی چی چکار کنم؟
بعد از سقط تا سه هفته هورمون بارداری هنوز تو بدن ترشح میشه شما باید حتما سونو بدین متوجه شین چه خبره! البته نمیدونم بیشتر میشه یا نه ولی تا ده روز بعد از سقط میشه سونو داد و نه آز