2737
2734

اولا گفتم بعضى از پسرا پس جمع نبستم نريزيد سرم 

دوما در مورد دوستم ميخوام بگم 

دوست من مطلقس و يه مدت با يه پسرى دوست بود دوستمم تقريبا معتقده به همين دليل يه صيغه بين خودشون خوندن كه رابطشون حلال باشه تا اينكه پسره بعد از كلى كه رفته رو مخ دوست من و مخشو زده باهاش رابطه ى ج....ى برقرار كرده و بعد پسره ميره يه سفره كارى بمدت ٢-٣ روز و نه زنگ ميزنه به دوست من و نه پيام ميده دوستمم بهش پيام ميده كه واقعا يعنى وقت نكردى يه پيام به من بدى و اونم ميگه درگيرمو از اين حرفا و دوستمم اصلا جواب پياماشو نميده اونم ديگه پيگير نشده

اينم بگم همون روزى كه براى اولين بار رابطه داشتن شبش پسره بليط داشته دوستمم خودش ميگه كه خيلى سرد شده پسره 

دوستم خيلى داغونه همش گريه ميكنه كه چرا گول حرفاشو خوردمو از اين حرفا

منم گفتم يه پيام بده كه خيلى پستو كثيفى تو تنها هدفت سوءاستفاده از من بوده و واگذارش كن بخدا و بقيه ى مدت باقى مونده از صيغتونو ببخشه

حالا نظر شماها چيه دوستان؟؟؟بنظرتون اگه پيام بده سبك نميشه؟؟؟يا چند روز صبر كنه؟؟؟؟

اينم بگم پسره ديشب از سفر برگشته و حتى يه زنگم نزده

مشکل از دوستته.

یه آدم زخم خورده مطلقه ، بی کس و کاره که رفته صیغه خونده؟ وقتی ارزششونو انقدر پایین میارن توقع هیچی نداشته باشن.

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اشتباه از دوستت بوده من نمیتونم قبول کنم دختر گول بخوره

بلاخره خودشم خواسته

تجاوز که نبوده

و وقتی صیغه شده،مطلقه بوده‌،خانواده ها در جریان نبودن معلومه دیگه😐🐀

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
بچگى كرده ميخواستن براى شناخت باهم باشن ولى متاسفانه وا داده

بشینه بلرزه.... همینکارا میکنن ایدز و هپاتیت میگیرن، اون پسره بر نمیگرده تلاش نکنه

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...

عزیزم کسی که مطلقه شده یعنی زخم خورده و تجربه داره نگاه جامعه هم متاسفانه بده باید یکم حریم رو بیشتر از دخترا حفظ کنن خوب خودش رفته صیغه شده همینه دیگه تابلو رابطه اشون به اینجا میرسید 

2740

صیغه شدن هیچ تعهدی پشتش نیس.. عقدای رسمی توش تعهد نیس چه برسه به اون.. ضمنا یه پسر فقط واسه همون مورد وارد رابطه با یه زن مطلقه میشه, کنار و گوشه دخترای مجرد رو هم زیر سر دارن این عوضیا. گول این پسرای نامرد رو نخورید. حالا بلااانسبت خوباشون که اونا بی آزارن