2733
2739
عنوان

آزمایش خون چند روز بعد از نزدیکی جواب درست می ده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 238556 بازدید | 112 پست

من روز بیست پریودیم‌رفتم دکتر مشکوک‌بود امپول پرولوتون بهم داد؛گفت اگه باردار نباشی پری میشی

الان شش روز گذشته و من پریود نشدم بنظرتون چکارکنم بازم صبر کنم بی بی چکم منفی نشون میده؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من روز بیست پریودیم‌رفتم دکتر مشکوک‌بود امپول پرولوتون بهم داد؛گفت اگه باردار نباشی پری میشی

الان شش روز گذشته و من پریود نشدم بنظرتون چکارکنم بازم صبر کنم بی بی چکم منفی نشون میده؟

2731

سلام خانما دقيقا منم برام مهمه بدونم جواب ازمايش خون چندروز بعداز لقاح مشخص ميكنه  من سفر در پيش دارم ميخوام بدونم باردار هستم يا نه چون كربلا هم ميخوام برم دوست ندارم درصورت باردار نبودنم اونجا پريود بشم و از زيارت هم محروم بشم .هفت روز از زمان لقاح ميگذره به نظرتون برم ازمايش يانه؟؟؟؟؟از يه طرف هم ميترسم برم ازمايش مشخص نكنه و نااميد بشم

2738

بارداری دقیقا همزمان با تخمک گذاری آغاز میشه؟من دوروز پیش اقدام داشتم فرداشم نوبت دکتر داشتم دکتر سونوگرفت گفت دیشب تخمک آزادشده و شرایط بارداری داشتم.حالا کی آزمایش بدم؟

بارداری دقیقا همزمان با تخمک گذاری آغاز میشه؟من دوروز پیش اقدام داشتم فرداشم نوبت دکتر داشتم دکتر سو ...

اگر متوجه شدین به منم بگید لطفا

هر سال یکبار بی تفاوت از لحظه ی مرگم گذشته ام بی آنکه بفهمم یک روز در چنین لحظه ای خواهم مرد!
اگر متوجه شدین به منم بگید لطفا

تخمک ۷۲ساعت تورحم میمونه امااسپرم فقط ۲۴ساعت میمونه اگردرزمان تخمک گذاری نزدیکی انجام بشه وتخمک آزادشده باشع یاآزادبشه عمل لقاح انجام میشه ولی اگرتخمک واسپرم باهم لقاح نشن بارداری انجام نمیشه شایدیاتخمک ازبین رفته نزدیکی انجام شده یا بعدازنزدیکی اسپرم ازبین رفته بعد تخمک آزادشده براهمین دکترامیگن یک شب درمیون درزمان تخمک گذاری نزدیکی انجام بشه بنظرم وسطای پریودتان میانگین بگیرین چندروزه است یعنی به دوقسمت تقسیم کنین مثلن ۲۸ روزه ۱۴و۱۴ که ازروز۱۲پریودتون تاروز۱۸هرشب یکی درمیون نزدیکی انجام بشه امکان بارداری خیلی زیاده بعدهم بعدازنزدیکی یه بالشت زیرپاهاتون بگیریین وپاهاتون روبالابگیرن تااسپرم به عمق واژن برسن 

2706