2733
2734
عنوان

خیانت شوهرم

802 بازدید | 37 پست

شوهرم بهم خیانت میکنه با یه خانم مجرد.۵ سال ازدواج کردم یه پسر دارم ۴سال هس متوجه شدم شوهرم با این دختره هس.ساعت کاری مشخصی نداره شغلش ازاد.وقتی ار کار بیکار میشه دفتر کارش میمونه نمیاد خونه تا ۶عصر میاد غذا میخوره.بنظرتون از نظر حقوقی شکایت کنم ؟؟؟راهشو کسی میدونه باید از کجا شرو کنم.شماره دختره هم دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خاک تو سر این دختراییی که با مرد زن دار دوست میشن منم حال خودتو دارم همین الان تاپیک گذاشتم شوهرم که با یکی نیست هر سال ی نفر جدید مخصوصا شغل ازاد بدتره هر علف هرزی میتونه بره سمتش منم تازه فهمیدم باردارم هیچ ذوقی ندارم ی بچمم از حرص و جر وبحث مرد تو شکمم

2738
خاک تو سر این دختراییی که با مرد زن دار دوست میشن منم حال خودتو دارم همین الان تاپیک گذاشتم شوهرم که ...

عزیزم برگرد پیش پدر ومادرت ک و ن لقش 

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست
خاک تو سر این دختراییی که با مرد زن دار دوست میشن منم حال خودتو دارم همین الان تاپیک گذاشتم شوهرم که ...

وای توروخدابه دنیانیارآخه چه گناهی کرده طفلی همچین بابایی داشته باشه😓😓

میگم که کاشکی شاه بودم ...شاه توقصه هابودم....به فکرچاره ای واسه تموم آدما بود...روپشت بوم خونه ها تموموگل می کاشتم...خونه ی فقیر ودارا ناودون طلا میزاشتم...                    فقیراروپول میدادم ....زندونیاروآزاد...هرچی کویرخشکه خودم می کردم آباد...میگم که کاشکی شاه بودم شاه توقصه هابودم...به فکرچاره ای واسه تموم آدمابودم...هرکس به دین وکیش خود...سرگرم قوم وخویش خود...هرکس بااعتقادش...منطق وعدل ودادش...یه گلخونه...یه مِی خونه...سرتموم گذرا...واسه ی تموم عاشقا...واسه ی همه رهگذرا...💖💖💖💞💞💞

ایراد از تو نیست اون هرزه پسنده 

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست

کاری به دخترا نداره کرم از خود شوهرته که هر روز با یکیه 

تیکر تولد دو سالگی دختر عزیزمه😍😍😍
وای توروخدابه دنیانیارآخه چه گناهی کرده طفلی همچین بابایی داشته باشه😓😓

چرا خودم بزرگش میکنم شده طلاق بگیرم جای مهریه میبرمش پدر مادرمم اگر پشتم بودن صدباره جدا میشدم اون از شب عروسیم که از دماغم اوردبا خوندن خیانتاش اینم از این که فهمیدم دارم مادر میشم زد ذوقم