2737
2734

پسرم رو از اردیبهشت از پوشک گرفتم و تو خونه برای دستشویی شلوارش رو بیرون میاوزدم بره جیش کنه اما الان که هوا سرده تو خیابون جایی بخوام ببرمش بیرون باز میگه شلوارم در بیار اما دلم نمی‌خواد دیگه اینجور عادت کنه

الان چند تا سوال دارم

⭕شماها هم اول کار شلوارشون کامل بیرون می‌آوردین یا فقط تا زانو ، تا کارشون رو بکنه؟

⭕کی بلد میشن خودشون برن دستشویی؟ آخه گاهی باهاش تمرین میکنم اما هنوز کامل متوجه نمیشه باید چکار کنه

⭕ تو بیرون از خونه چجور دستشویی میبرینشون؟

شوهرم میگه یادش بده ایستاده هم گاهی جیش کنه برای بعضی وقتها لازمه🙊

شماها هم اینکار رو میکنید؟

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

منم تا مدتها پسرم شلوارشو درمی‌آورد میرفت

طول کشید یاد بگیره

بیرونم همونجوری میبردمش

تو خونه زود یاد گرفت خودش بره دستشویی

ایستاده یاد ندادم

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کم کم یاد میگیره با شلوار تا زانو حیش کنه 

اگه قصری داره بزار بیرون دستشویی خودش میذه جیش میکنه واگر گاهی هم یادش رفت دعواش نکن یاد میگیره کم کم دختر من الان نیمه شب خودش میذه جیش میکنه و میاد میخوابه البته خودشو نمیتونه بشوره

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد
2728
ایستاده ضرر داره وبزرگ شخ عادت کنه خیلی زشته میگن تربیتش نکردن ...من بیرون اگه نشه سر پاش میگیرم الا ...

خودم هم کللللا دوست ندارم سرپا 

یبار هم شلوارش کشیدم پایین مثل خودمون جیش کنه شلوارش خیس شد چنان کولی بازی در آورد تو خیابون هم بودیم اصلا جنگ شد 😐😣😁

سرپا اصلا نگرفتمش هیچ وقت نه بلده نه دیگه زورش میکنم ماشالا سنگینه کمرم داغونه 

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
منم تا مدتها پسرم شلوارشو درمی‌آورد میرفت طول کشید یاد بگیره بیرونم همونجوری میبردمش تو خونه زود ...

دقیقا مثل من منم یادش ندادم و تصمیم هم ندارم حرف همسرم رو گوش کنم

فکر کنم منم مجبورم بیرون هنوز براش بیارم بیرون😣

دقیقا مثل من منم یادش ندادم و تصمیم هم ندارم حرف همسرم رو گوش کنم فکر کنم منم مجبورم بیرون هنوز برا ...

ایرادی نداره کم کم یاد میگیره

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2738
منم تا مدتها پسرم شلوارشو درمی‌آورد میرفت طول کشید یاد بگیره بیرونم همونجوری میبردمش تو خونه زود ...

خدا پسرت رو حفظ کنه

الان چند سالشه؟ و اینکه چکار کردی که خودش یاد گرفت؟

من شده خودش گاااهی شلوارش در بیا ه بره جیش یا پی پی کنه صدام بزنه اما تعداد. دفعاتش کم بوده

بیشتر منظورم اینه خودش رو بتونه بشوره

کم کم یاد میگیره با شلوار تا زانو حیش کنه  اگه قصری داره بزار بیرون دستشویی خودش میذه جیش میکن ...

از قصری اصصصلا استفاده نکرد ازش ترسید 

الان گل دخترت چند سالشه؟

خدا پسرت رو حفظ کنه الان چند سالشه؟ و اینکه چکار کردی که خودش یاد گرفت؟ من شده خودش گاااهی شلوارش ...

سلامت باشی 

الان کلاس اوله 

راستش من چهار سالش شد یادش دادم بشوره

ولی خودت الان یادش بدی کم کم موفق میشی

سلام من پسرمو ۱۸,ماهگی از پوشک گرفتم.. متاسفانه الان که سه سال کامل شلوارشو کامل درمی‌آورد الان تاز ...

چرا متاسفانه؟

یعنی خودش رو خیس می‌کنه یا بلد شده شلوارش رو تا زانو پایین بکشه؟

سلام من پسرمو ۱۸,ماهگی از پوشک گرفتم.. متاسفانه الان که سه سال کامل شلوارشو کامل درمی‌آورد الان تاز ...

خیلی زود گرفتی عزیزم

سلامت باشی  الان کلاس اوله  راستش من چهار سالش شد یادش دادم بشوره ولی خودت الان یادش بد ...

عزیزم خدا نگهدارش باشه 

آره باید کم کم تمرینم رو بیشتر کنم

ممنون از وقت گذاشتنت و جواب که دادی

عزیزم خدا نگهدارش باشه  آره باید کم کم تمرینم رو بیشتر کنم ممنون از وقت گذاشتنت و جواب که داد ...

خدا پسرتو حفظ کنه

خواهش میکنم❤️❤️

2706