2733
2739
عنوان

خرو پف شوهرم معضلی شده

219 بازدید | 28 پست

دیوونم کرده به پشت خوابیدنی خر و پف میکنه تازگی اینطوری شده دلیلشم نمیدونم عادت هم نداره یه وری بخوابه منم خیلی حساسم رو صدا بیچارم کرده دیشب دعوامون شد اتاقمون بخاری نداره رفت اونجا خوابید 

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا

بالششونو تکون بده 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من بیدارش میکنم میگم عزیزم بچرخ ی وری بخواب اونم هراسان میگه باشه بعد نیم دقیقه خرو پفش میره هوا.. ولی شبایی ک شام سبک میخوره اوکیه احتمالا همسرتون دیر شام میخوره یا سنگین البته اکه مشکل تنفسی ندارن

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
2738

دعواش نکن بابا شوهر منم.خروپف میکنه من شبایی که خونه نیس دلم برا خروپف کردنشم تنگ میشه

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍

شوهر منم سرما خورده بود نمیدونم چرا تو اون دوره خروپف می‌کرد. 

ناراحتم میشد میگفتم خروپف میکنی. دیگ شبا که خر و پف کرد یا یواش بالشو تکون میدادم

یا یهو مثلا خوابم تکون محکم میخوردم بیدار میشد

یا یهو میرفتم بغلش بیدار میشد 

دیگ شبای اخر کم کم داشتم تو خواب تشنج هم میکردم که خداروشکر خوب شد 😂 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
آخی چطور دلت میاد ؟خب هروقت خر و پف کرد خودت به پهلو بخوابونش

زورم نمیرسه که تازه خوابشم سنگینه یه ساعت میکشه بیدار شه یه وری شه

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا
2706