2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اقدامم برای بچه دوم .بدون دارو فولی ندارم با دارو هم دوتا دارم .اومدم اینجا ببینم خوبه یا نه .خخخ .دست تنها شدیید .با یه بچه دیگه بنظرتون از پس هزینه و بزرگ کردنش بر میام؟نگرانم .البته بعضی داروهام تک فولی دارم ولی یکیش عااالی جواب میده که دوتا فولی میاره .

من خود به چشم خویشتن دیدم که جااانم میرود.
2731
به اونا که دوقلوهاب زیر دوسال باشه هدیه میدن، سکه میدن

واقعا من الان باردارم تا یه ماه دیگه اینطوریا بدنیا میان یعنی به دوقلوام میدن کجا باید مراجعه کنم؟؟

خدایا خودت کمکم کن یاارحم الراحمین❤❤
2738
عزیزم باید دفتر بیت رهبری نامه بزنی، اگر خواسی برات لینک گروه مادران دوقاو تلگرام میفرستم اونجا راهن ...

اره حتما لطف میکنی بعد مطمئنی سکه میدن؟؟

عزیزم من شیرازم ، یک‌ماه پیش از تهران تومدن خونه ام ۴ تا سکه طلا با یک چادر مشمی، با بسته شکلات و قران بهمون دادن 

تو گوگل سرچ‌کنی هدیه دوقلو به بالا برای همه هست بدون هیچ‌شرایطی

خدایا کمکم کن ...
عزیزم من شیرازم ، یک‌ماه پیش از تهران تومدن خونه ام ۴ تا سکه طلا با یک چادر مشمی، با بسته شکلات و قر ...

اره سرچ کردم ولی دیدم قدیمیه اگهیش مال الانه ها نیست میگم دوقلوات چندماهشونه بعد زایمانم اقدام کنم چقدر بعدش بم میدن

عزیزم من شیرازم ، یک‌ماه پیش از تهران تومدن خونه ام ۴ تا سکه طلا با یک چادر مشمی، با بسته شکلات و قر ...

میشه منو عضو کنی تا اگاهی داشته باشم واقدام کنم برا بعد زایمانم چون واقعا نیاز دارم

2706