2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم. پیش مگه درس دارن؟ ای وای. نه خدا رو شکر ، پسر من پیش میره.ولی کار نداره. فقط صبح ها ک باید ...

بله همش حروفارو کارکنیم باهاش....هرروز ایه ای ازقران ک بایدحفظشون کنه

نیازی ب پرواز نیست.همین پایین بالاترازخیلیام❤
2728
بله همش حروفارو کارکنیم باهاش....هرروز ایه ای ازقران ک بایدحفظشون کنه

حروف ک نباید توی پیش کار کنن ، فقط آواها رو دارن ک مربیشون با تنبک و آواز براشون میخونه و اینا تکرار میکنن،فیلمشم میده ب من.

ولی آره قرآن رو دارن . اون رو من موقع خواب براش میخونم. تازه پسرم همکاری نمیکنه.میگه بلدم.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
حروف ک نباید توی پیش کار کنن ، فقط آواها رو دارن ک مربیشون با تنبک و آواز براشون میخونه و اینا تکرار ...

عزیزم مربیشون همه ی حروفارویاد داده البته باشعریادشون میده....مثلا چندروزپیش گفته بود همه ی حروف با ي کارشود....کتاب کار یک تموم شده.الان کتاب کاردوبراشون خریدیم

نیازی ب پرواز نیست.همین پایین بالاترازخیلیام❤
2738
عزیزم مربیشون همه ی حروفارویاد داده البته باشعریادشون میده....مثلا چندروزپیش گفته بود همه ی حروف با ...

مربیشون اشتباه میکنه. فقط باید آواها رو کار کنن.

اینا کلاس اول میرن خسته میشن و حوصلشون سر میره.چون از اول همه رو میگن. بایدم بگن. تو قانونشونه.

کتاب کار هم فقط اونی ک بهزیستی یا آموزش و پرورش میده رو باید کار کنن.نه چیزی بیشتر.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار