2733
2739

سلام من سه ساله ازدواج کردم اقدام ب بارداری کردم  تجربه ای ندارم در این مورد من ی عادت بدی دارم بعد رابطه اون ناحیه رو کامل میشورم و پا میشم راه میرم و تا حالا قرص اینا مصرف نکرده ام  و طبیعی بوده کمک کنید راه کاراتونو بگید مرسی 

اووووووووووو من اگه بخوام بگم مثنوی  هفتاد من میشه

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!

بهترين راه اينه كه تحت نظر يه مركز ناباروري باشي ازمايشهاي لازمو بدي و با نظر دكترت بري جلو

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم یک دکتر خوب پیدا کن تا تحت نظرش باشی تا ۱۴ماه عادیه و تنبلی تخمدان هم مد شده بین خانومایی که قصد بارداری دارن.اگر پریودات منظمه یا نامنظم وقت تلف نکن برو دکتر

احتمالا بهت میگه روزه سوم پریودیت سونو بدی تا بدونه فولیکول داری و چه سایزیه و...

عزیزم یک دکتر خوب پیدا کن تا تحت نظرش باشی تا ۱۴ماه عادیه و تنبلی تخمدان هم مد شده بین خانومایی که ق ...

عزیزم میگم اون قرص هس که میدن باردار میشی ب بارداری موفق میرسونه اون رو نوشته بهم

2738
عزیزم نه کیست و نه تنبلی دارم منظورم میخام موفق باشم این ماه 

منم نگفتم داري ولي اين بهترين راهه

همسرت هم همونجا از ميده

بهر حال ٣ سال انتظار يه دليلي داره 

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺
سه ماهه اقدام کردم سه ساله ازدواج کردم

اها پس فقط ميتوني برري دكتر بگي برات ازمايشهاي قبل از بارداري بنويسه مثل تيروييد و ايدز و هپاتيت و هورموناو د٣  و غيره، همين

اگه عجله داري شوهرت توي يه مركز ناباروري از بده خودتم سونو روز ١٢

همه چي ايشالا اگه اوكي بود اقدام كنيد از روز ١٠ تا ٢٠ يه شب درميون ايشالا زودي مثبت ميشي

عزیزم میگم اون قرص هس که میدن باردار میشی ب بارداری موفق میرسونه اون رو نوشته بهم

اسمشو میدونی گلم؟ببین من تنبلی دارم بهم لتروزول داده و وسط سیکلم هم امپول برای ازاد سازی تخمک میزنم هرماه اینجوری احتمالش ۳۰درصده