2733
2734

من چندروزه تصمیم گرفتم به چیزایی که میخام برسم اما اطرافم ادمایی هستن که حال خوبمو میگیرن حالم بد میشه انرژی منفی میگیرم باید اینجور مواقع چیکار کنم

تصمیم گرفتم از این به بعد با احساسم❤پیش برم نه با منطقم💤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من سابلیمینالو امتحان کردم ج نداد

باید در حین گوش دادن کار خاصی بکنی؟ 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
2738
قانونش اینه: از ادمای منفی تا حد ممکن دوری کن  بهشون توجه نکن  بااشون بحث نکن  با ...

دوری که نمیتونم بیخ گوشمن 

جملات تاکیدی و تکنیک هواوپونوپونو و تکنیک EFT خیلی خوبه تو این مواقع وایموشن کد که خیلی بهتره چون ناخوداگاه رو از زیربنا پاکسازی میکنه 

کالری‌چیست؟موجود 👻بیشعوریست‌که‌شبامیره‌توکمد‌لباسا👗👚روتنگ‌میکنه...    خدایا👐ازوزنم بکاه وبرشادیهایم‌بیفزا،برشادیهایم نیفزودی‌هم نیفزودی ولی‌وزنمو‌ یه‌کاریش بکن؛نوکرتم😘
جملات تاکیدی و تکنیک هواوپونوپونو و تکنیک EFT خیلی خوبه تو این مواقع وایموشن کد که خیلی بهتره چون نا ...

اینایی که گفتی اشنایی ندارم باهاشون ولی سرچ میکنم ببینم چی هست

خیلی از مسائلی که ماهاتوزندگیمون داریم‌از درون خودمون نشات میگیره 

کالری‌چیست؟موجود 👻بیشعوریست‌که‌شبامیره‌توکمد‌لباسا👗👚روتنگ‌میکنه...    خدایا👐ازوزنم بکاه وبرشادیهایم‌بیفزا،برشادیهایم نیفزودی‌هم نیفزودی ولی‌وزنمو‌ یه‌کاریش بکن؛نوکرتم😘
من سابلیمینالو امتحان کردم ج نداد

سابلیمینالم میگن باید اصلی باشه ونندازن بهت تو همین جا ینفر میگفت ساب ثروت گوش داده و همینجور براش پولای کلان میاد

2706