2737
2734
عنوان

ای خداااا کمکککککک ترک برداااشتم

161 بازدید | 22 پست

سلام

عشقا لطفا راهنمایی م کنید 

من یه مدته خداروشکر دارم چاق میشم

قسمت ران و پایینتر و چن جای دیگه م ترک برداشته و سلولیت 

تو رو خدا راهنماییم کنیدچیکارکنم راه درمانی یا اینکه بیشترنشن😭😭😭😭😭

عشقای حس ششمی که امضارو میبینین میشه خواهشا🤭😅نظرتون راجب ازدواجم (چه زمانی باچه خصوصیاتیی )وکنکورم(قبول میشم امسال)تو تاپیک اخریم  بگید لدفااااا

قبلا پوستم خیلی صاف و خوب بودولی حالا....

انقد دارم حرص میخورم🙁🙁🙁

عشقای حس ششمی که امضارو میبینین میشه خواهشا🤭😅نظرتون راجب ازدواجم (چه زمانی باچه خصوصیاتیی )وکنکورم(قبول میشم امسال)تو تاپیک اخریم  بگید لدفااااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب منم بگید 

😊ان شاالله دوستان راهنمایی میکنند

2731

خب عزیزم چاق شدی پوستت داره باز میشه ترک ورداشته دیگه

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
افزایش وزنت با سرعت کم باشه اون قسمتهایی که احتمال ترک هست هرروز روغن مالی کن با روغن بنفشه زیتونی

سرعتش کمه تو چهار ماه حدود پنج کیلو😅

تقریبا چه قیمته روغنش؟عطاری ها دارند؟

2738
خب عزیزم چاق شدی پوستت داره باز میشه ترک ورداشته دیگه

راهی نیست باز بشه ولی ترک نزنه؟🙁

راه درمانش اینه که وزنتون کم بشه .

ینی وزنم برگرده ترک ها میره؟

نه دیگه ..منم گاهی ک کم و زیاد میشه وزنم ترک میزنم و موندگاره ..

ولی کرم ضد ترک هست از داروخونه بگیر..روغن زیتونم خوبه

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
سرعتش کمه تو چهار ماه حدود پنج کیلو😅 تقریبا چه قیمته روغنش؟عطاری ها دارند؟

من از سایت آیت الله تبریزیان خریدم اما احتمالا عطاری ها هم دارن

اندازه قطره چشمی ها ۱۵ تومن ولی زود تموم نمیشه

پیدا نکردی روغن زیتون بزن فعلا

گروه قرمز❤️ وزن 

مرتب چرب کن.

من تو سن بلوغ خیلی عذر میخوام سینه م ترک برداشته بود با روغن زیتون و کنجد چرب کردم مداوم از بین رفت. فکر می کنم چون خیلی تازه بود خوب شد اگر قدیمی بشه اثر نمیکنه

صلی الله علیک یا ابا عبدالله❤🌹
راه درمانش اینه که وزنتون کم بشه .

البته ترک های پوستی معمولا پاک نمیشن یه سری درمانهای دارویی هست مثل روغن کندر و اینا ...لیزر هم که میگن جواب میده ولی فکر کنم هیپکدوم صد در صد نیستن ...اما سلولیت با کم کردن وزن از بین میره 

2706