2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
۱۰۰ مرتبه یاودود ازته قلبت 

شوهرم واقعااا مغرور از بچگیش همین حتی با خانوادش مقصرم باشه نمیگ ببخشید تازه با پرویی بهش بگی ببخشید نمیبخشت و شر ب پا و اعصاب خوردی واقعا این ذکر جواب میده دوست عزیز؟؟

همسرم خیلی مغروره هربارم با شوخی و ناز و ..یه کاری میکنم کوتاه بیاد ..شما هم قلقشو به دست بیار

هیچ قلقلی نداره چون با پدر و خانواشم همین هر غلطی کنه نمیگ ببخشید بس ک پروو بارش اوردن

شوهرم واقعااا مغرور از بچگیش همین حتی با خانوادش مقصرم باشه نمیگ ببخشید تازه با پرویی بهش بگی ببخشید ...

اره واس من ک خیلی بهش اعتقاد دارم

شوهرمنم بسیااارمغرور اما همونقدرم مهربونه قبلا قهرمیکردیم اگه میمردهم سمتم نمیومد اما الان عاالیه چون وقتی اشتی هستیم وعالی هستیم بهش میگم نوبتی بیایم منت کشی مثلا میگم باربعدقهرکردیم نوبت توبیای اشتی اگه نیای باید۵۰ تومن بهم بدی بابت نیومدنت ومن میرم عزیزم الان هروقت شوهرت خوابیدبرو بچسب بهش بوسش کن اونم یخش وامیشه مطمعنم برقاروخاموش کردید بروحتما

معلم سال ۱۴۰۴ برام دعا کنید ممنونم 
2740
اره واس من ک خیلی بهش اعتقاد دارم شوهرمنم بسیااارمغرور اما همونقدرم مهربونه قبلا قهرمیکردیم اگه میم ...

منم بهش میگفتم نوبتی هرچی بگی هر راهی رو رفتم نشد ک نشد میگ این چیزا مال فیلماست رویاهاست زندگی این حرفا نیست من همینم ک هستم نمیتونم ببخشم کینه اینم عقده اینم نمیتونی زندگی کنی برو من خودمو تغییر نمیدم

منم بهش میگفتم نوبتی هرچی بگی هر راهی رو رفتم نشد ک نشد میگ این چیزا مال فیلماست رویاهاست زندگی این ...

ای خدا پس ااصلاااا قهرنکن اصلااا الانم پاشو برو بغلش

اره واس من ک خیلی بهش اعتقاد دارم شوهرمنم بسیااارمغرور اما همونقدرم مهربونه قبلا قهرمیکردیم اگه میم ...

هه چسبیدن.کجای کاری خواهرم پشتشو ب من میکنه میگ دست و بدنتو ب من نزن لنگ و لقد میندازه ک ازم دور شو گاهی تا جای خوابشم جدا میکنه عقده ای عوضی.اره ماا منم تا خوب خوبه بگی بالا چشمت ابرو پیرهن عثمان میکنه

وقتی دعواتون میشه یک دقیقه به این فکر کنین که اگه همدیگرو نداشتین چیکار می کردین😝😉😉😉😉😉😉😉😉

هارلی واسه ملکه جوکر شدن خودشو پرت کرد تو اسید جوکرهم باهمه ی بدیاش پرید تا بتونه بهش ثابت کنه ادم بدیه ولی وقتی یک نفر براش جون میده نباید براش کم بزاره،تو این مدت که نبودم بخاطر بعضیا بود که حالمو بهم زدن جالبه که چجوری تو این مدت تحملشون می کردم اما برگشتم ولی قرار نیست بمونم می خوام دوباره برم خسته شدم از جو سایت تاوقتی که بعضیا تو سایت باشن من بمیرمم اینجا نمی مونم فقط امدم چند تا تاپیک رو پاک کنم همین...شاید زمان ببره اما مهم نیست اصلا
ای خدا پس ااصلاااا قهرنکن اصلااا الانم پاشو برو بغلش

الان ک سرکار قبل رفتنم کلی فوش کاری شد و دعوا.بعدشم ک زنگ زدم ببینم رسید سرکار جواب نداذ.خودش هرغلطییی میکنه تا فوش ناموسی میبخشم و ب روشم نمیارم.ولی خودش ن میگ دنبال شر و قهرم و کاریم بهت ندارم.نمیتونی زندگی کنی برو.من تغییر نمیدم خودمو فقط همه چیز برا خودش خوب میخواد.خودش از دو سال پیش حرف رو نو و کهنه میکنه اگ من بکنم پدرمو درمیاره بد اخلاق تر و بیشعورتر از شوهرم خودشه ک همه چیز خوبشو برا خودش میخواد و بس

هه چسبیدن.کجای کاری خواهرم پشتشو ب من میکنه میگ دست و بدنتو ب من نزن لنگ و لقد میندازه ک ازم دور شو ...

ای خدا چ بد من بنده خدا شوهرم ماهه ماه من همش غرمیزنم بخدا 

اما عزیزم من وشوهرم اونقدررر دعوا کردیم هرفحشی بگی زدیم بهم هررچیزی ک ب ذهنت بیاد اما الان عالی شده منم صبورشدم عزیزم حالا ی امشب اول ذکر یاودود بخون بعد یکم ب خودت برس برق خاموش کن بعدیهوبروبغلش خودت لوس کن بچگونه حرف بزن اینا بعد اگه پست زد دیگ ولش کن روت کن اونور بگیر بخواب محلش نده اصلاااا غذا وکاراش بکن اما محل سگ نده

وقتی دعواتون میشه یک دقیقه به این فکر کنین که اگه همدیگرو نداشتین چیکار می کردین😝😉😉😉😉😉😉😉😉

اینو بارها بهش گفتم میگ هیچی زندگی میکنیم باز خیلی ریلکس خیلییییییی من عقدم بودم ده روزم قهر محل سگم نمیداد حتی میدونست خودشم مقصر

2706