2737
2734
عنوان

بچه ها پوشک چه مارکی برم بگیرم؟

753 بازدید | 36 پست

سلام بچه ها ۳۳هفته م میگم برم پوشک بگیرم یکم 

بنظرتون چه سایزی و چه مارکی بگیرم واسه نوزاد که حساسیت نده؟شما از چی استفاده میکنین؟

و بلاخره من هم مامان شدم توروخدا برای سلامتی نی نیم دعا کنین😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بارلی  جدید عالیه البته من ۳ ماه اول پریما بستم چون پوستش  خیلی لطیف بود

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2728
مولفیکس ۱ ولی زیاد نخر چون سریع میره سایز ۲ مبارکه

مرسی عزیزم😍😍😍😍یه بسته که ۴۴تا داره بکیرم کافیه؟

بنظرم نخر

چون بیمارستان پوشک میده فقط مولفیکس ی صفر و یک کوچیک بخر

ممکنه بچه ب مارکی حساسیت بده نیاز ب ازمون و خطا داره

بچه من بعد از 17ماه با مای بی بی شورتی اوکی شد. 

2738
بارلی  جدید عالیه البته من ۳ ماه اول پریما بستم چون پوستش  خیلی لطیف بود

ایرانیه؟از چه فروشگاهی میگیری؟

ایرانیه؟از چه فروشگاهی میگیری؟

نه عزیزم.  لهستانیه.  از هایپراستار میخریدم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2706