2737
2739

هستیم بگو 

تنها عشق و‌اقعی عشق مادر به فرزندشه😍😍😍               ۹۸/۷/۲۴ هیچکسی قابل اعتماد نیست  گربه محض رضای خدا موش نمیگیره                                  ۹۸/۲/۱۶ نیازی به فداکاری برای هرکسی نیست             ۱۳/۹/۹۸یه اشتباه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

1001بار ذکر یا ودود

خوندن سوره نسا صلح برقرار میکنه

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در      گله ی اسب است، تا می تازی با تو می تازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند... امام علی علیه السلام ❤
2740

منم یه چند روزه  دارم اذیت میشم البته یه مقدار مقصر نبود اینترنت  بود کار همسرم همه اش با گوشی . که   دادیم برامون هک کردن  واتساپ درست شد . ولی چند تا کار مون به هم ور شده   سفر همسرم به خارج از کشور .  درمان برای نی نی دار شدن تو رویان  یه سفر زیارتی هم داریم که حتما باید بریم نذره   خلاصه   موندیم وسط یه ۴راه .فقط خدا رحم کنه

خدایا من بدم و تو انقدر دوستم داری. اگر خوب بودم چه میکردی برایم. دوستت دارم در همه حال
از کجا مطمینی مشکل اونه 

چون الان و اکثرا وقتی دعوامون میشه محال مدیریتی توش باش چون من اون هرکاری میکنه میبخشمش و گذشت ولی اون همه میدونن عقده ای و کینه ای و نو و کهنه میکنه حرف رو و لجبازی و شر منم دیگ خسته شدم رفته سرکار گفتم میرم خونه مامانم دنبالمم نیا

منم یه چند روزه  دارم اذیت میشم البته یه مقدار مقصر نبود اینترنت  بود کار همسرم همه اش با ...

من که موندم توکارخدا.من بچه نمیخاستم بچه دارشدم وموندم توش شمابرعکس شایدداره ماروازتوایینه نگامیکنه که برعکسه همه چی

2706