2737
2739
عنوان

سلااااام برای قبولی در ارشد حسابداری دولتی کمک دوستاااان

| مشاهده متن کامل بحث + 152 بازدید | 25 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی ممنونم گلم واقعا لطف کردی  تبریک میگم بهت . به نظرت مثلا از سه چهار سال قبل یعنی تو دوره ا ...

عالیه ببین همه درسا رو درطولل ترم بخون، از سی دیهای زانیس هم میتونی استفاده کنی، راستی مروری جامع یک و دو رو من تو نت پیدا کردم دانلود رایگانشو،یه سرچ بکن

2731
سخته گزینشش؟!   چه چیزی قبول شدین

من اداره مالیات قبول شدم،گزینشش از بقیه مراحل راحت تره گویا، راستی من سهمیه نداشتم ولی خب سهمیه دار ها هم پارتیشون همون سهمیشونه دیگه فرزند شهید ضریب ۷داره فرزند ایثار گر ۱.۴

چشم عزیزم خیلی ممنونم واقعا 

خواهش میکنم دوستم، امیدوارم حالا که از الان تو فکر ارشد هستی موفق بشی، من دیر شروع کردم برای رشته حسابداری، یعنی یه ایسانس داشتم دوباره شروع کردم این رشته رو برا همین از همکلاسیام چند سال بزرگتر بودم و واقعا ارزش وقت رو میدونستم و درس میخوندم اما اونا فقط شب امتحانی بودن، واقعا دلم براشون میسوخت که ارزش عمر و جوونیشونو نمیدونستن، شما هم از همین اول پرقدرت شروع کن انشالاموفق بشی😘😘

2738
من اداره مالیات قبول شدم،گزینشش از بقیه مراحل راحت تره گویا، راستی من سهمیه نداشتم ولی خب سهمیه ...

بنظرت رشته علوم تربیتی خوبه که بعدش وارد آموزشو پرورش بشی   یا حسابداری   یا مالیات     از لحاظ آزمون استخدامی و راحتیو اینا؟

بنظرت رشته علوم تربیتی خوبه که بعدش وارد آموزشو پرورش بشی   یا حسابداری   یا مال ...

ببین علوم تربیتی راحت تره ولی فقط استخدام اموزش پرورش داره اونم معلوم نیس مثلا برا شهر شما یهو دیدی فقط یکی دو نفر خواست  اما حسابداری همه جا میخان از یه فروشگاه تا شرکتهای بزرگ حسابدار میخواد