2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگه کسی اطلاع داره کمک کنه ممنون میشم فردا صبح سونو میرم باید تا پسر فردا آزمایشگاه پیدا کنم

عزیزم ازمایشگاه اریترون تو شیخ مفید خیلی خوب.هم تعریفشو شنیدم.واسع هر دو بچه ام رفتم اریترون و سونو نفیس تو شیخ صدوق شنالی

2740
آزمایشگاه اریتون و میلاد را شندیم خوبه، من رفتم میلاد. ولی برا سونو آنومالی برو سونوگرافی روشن،. خیل ...

من سونو چون آی وی افی هستم میرم خود مرکز

مرسی عزیزم بابت آزمایشگاه ها

میلاد کجا هست؟

اسم آزمایشگاهشون چیه ؟

آزمایشگاه اریترون

پشت هرکوه بلند سبزه زاریست پرازیادخدا ودران باغ کسی میخواند که خداهست دگرغصه چرا؟  به همین زودی من به آرزوم میرسم باور دارم که این کار شدنی و من آرزوی خودم رو به دستان توانگر خدای مهربون و بزرگ و قدرتمند می سپارم و بدست آوردنش رو رها می کنم و اکنون من به خدای خودم اعتماد می کنم خدایا دوست دارم
مرسی عزیزم شماره ای از آزمایشگاه اریتون دارین؟

عزیزم از 118 میتونی بگیری.اگر بیمه تکمیلی هستی  ممکنه طرف قرارداد باشه.میشه تاریخ دقیق که باید برای سنو ان تی بریم رو ی.به من گفت 12 هفته ولی نمیدونم شروع 12 هفته یا آخرش

2706