2733
2734
عنوان

امپول اچ سی جی ک زده تا حالا؟

82 بازدید | 13 پست

خانومای گل بعد از تزریق امپول اچ سی جی چه اقداماتی باید انجام داد و چه کارهایی باعث تاثیر بیشتر امپول میشود؟؟؟

هرکی اطلاعاتی داره لطفا بگه ممنون

من زدم و هرروز اقدام کردم تا سه روز بعدش بعد از اون یه روز درمیون و باردار شدم

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگیم اکنون اورا حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقت شریک شده ام👣 ندیده دوستش دارم😍و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مبارکت باشه گلم خدا برات ببخشه

ممنون عزیزم انشالله😍

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگیم اکنون اورا حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقت شریک شده ام👣 ندیده دوستش دارم😍و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم  
شوهرم دوسه روز دیگه میخاد بره سفر کاری من امروز امپولو زدم تو این دوسه روز اقدام داشته باشم ممکنه با ...

انشالله

2740
مرسی عزیزم برام دعا کنید

الان اذانه برات دعا کردم عزیزم انشالله دامنت سبز بشه

میگم خانوما دکتر بهم کلومیفن داده از روز 3 پریودی حالا لکه بینی دارم نمیدونم از کی پریودو حساب کنم نکنه همین پریوده

اخه دارم دارو میخورم بخاطر خونریزی زیاد.دکتر گفت داروت تموم بشه یه پزیود خفیف داری بعد کلومیفن بخور